reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

namia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2010
Postów
27
Powieliłam temacik z lutówek 2011, mam nadzieję, że również w naszej grupie się przyda i że wspólnie będziemy opowiadać sobie o wizytach u naszych ginków:tak:

Wiem , że niektóre marcówki są już po pierwszym usg, fajnie było by jakby podzieliły się swoimi odczuciami po wizycie, udzieliły wskazówek, rad itp.

Ja jestem przed pierwszą wizyta, którą mam jutro więc coraz bardziej się denerwuję;-)
 
reklama
O, a ja już umieściłam zdjęcie i opis w Marcówkach - no to może uda mi się jeszcze zedytować. Udało się ;-)
Któraś z Was się pytała, o co się pytać gina, ja nie wiem, bo ja za każdym razem mam pustkę w głowie z wrażenia. My jesteśmy w ciąży po in vitro - to już nasze drugie podejście, za pierwszym razem 2 lata temu też się udało i teraz mamy w domku słodką diablicę ;-) Te wizyty mijają więc na analizowaniu przyrostu hormonów, dawkowania leków itp. Ale miłe rzeczy, jak np USG i widok pęcherzyka, też są i mimo, że to już 2 raz, to łzy w kącikach też się pojawiają. A oto nasza dzidzia :-)
Zobacz załącznik 262932Zobacz załącznik 262933
 
Ja jestem przed pierwszym usg znajac zycie izwyczaje uk bedzie ono miało miejsce dopiero około 13-14 tygodnia.....

Agniesia-cudna kropka....hihihihi
namia- nic sie nie denerwuj bedzie ok.....lekarz ci sam wszystko powie bo znajac zycie ty o wszystkim z wrazenia zapomnisz....
 
pinka, namia - ja tez jestem przed pierwszą wizytą :) mam w środę 14tego :-) a pytania sobie notuje w notesiku...bo jako że o ciąży i dzieciahc nie mam bladego pojęcia...to pytań się trochę zbiera :-)

agniesia
- super pęcherzol :-) jestem ciekawa czy mój R. jak zobaczy bombelka to się rozklei :-D
 
pinka 13-14 tydz. to i tak dobrze.... gdybym ja czekala na nalezne mi usg w szpitalu to troche musialabym sobie poczekac bo pierwsze jakos po 20tym tygodniu :-D

a pytac o wszystko jesli mamy jakies watpliwosci, napewno niektore z nas maja tych pytan troche mniej, bo wiemy co i jak po 1szej (cze tez 2giej) ciazy.Ale i tak jakies pytania zawsze sie znajda.
 
AgniesiaP śliczny pęcherzyk niech rośnie w siłę:-);-)
Ja to mam tak samo jak PINKA25 też jestem przed 1-wszym USG i mam nadzieję że nie będę musiała zbytnio latać pytać i prosić się ich o to USG:eek:
PINKA25 a Ty już się umówiłaś do GP?? czy jeszcze się wstrzymujesz ja się umówiłam na poniedziałek 12.07 no i wtedy będę w sumie wiedzieć co mi lekarz powie ale myślę też żeby się przejechać do polskiej prywatnej klinika ale na razie się jeszcze wstrzymuje bo do niej mam jakieś 2h autem:eek: więc będę chciała się tam wybrać około 9-10 tc :-)
 
AgniesiaP śliczny pęcherzyk niech rośnie w siłę:-);-)
Ja to mam tak samo jak PINKA25 też jestem przed 1-wszym USG i mam nadzieję że nie będę musiała zbytnio latać pytać i prosić się ich o to USG:eek:
PINKA25 a Ty już się umówiłaś do GP?? czy jeszcze się wstrzymujesz ja się umówiłam na poniedziałek 12.07 no i wtedy będę w sumie wiedzieć co mi lekarz powie ale myślę też żeby się przejechać do polskiej prywatnej klinika ale na razie się jeszcze wstrzymuje bo do niej mam jakieś 2h autem:eek: więc będę chciała się tam wybrać około 9-10 tc :-)

tak kochana zapisalam sie ide wlasnie jutro na 10:20 nie licze na jakie kolwiek badania..........ale mam nadzieje ze od mojej wizyty szbko polozna sie pojawi a nie tak jak ostatnio w 12 tygodniu dopiero......

ja na prywatna klinike nie mam co liczyc bo do londynu jechac bym musiala
 
reklama
Jestem już po pierwszej wizycie i jedno co mogę napisać.... niesamowite wrażenie! widziałam kropka i serduszko, które tak szybko biło.. aż ciężko mi było opanować łzy:blink: gin zmierzył i podał tydzień - w tym momencie będzie 6tc
Aneta ja też ma na razie brać folik + magnez z B6, bo gin zauważył, że jakoś zmęczona za bardzo jestem a to ten cholerny upał tak męczy:-(
Pinka25 strach ma wielkie oczy no i gin rozwiał wszystkie wątpliwości i bez zbędnych pytań powiedział co i jak, koniecznie daj znać jak tam po jutrzejszej Twojej wizycie, powodzenia!

Agnes ładniusi pęcherzyk, jak mi się uda to wkleje swój:tak:
 
Do góry