reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
katjuszka super!!!! bąbel już taki duży że czuć jak fika:-)

krowkabordo mnie też tak dziwnie w środku czasami ukłuje jak pomyśle, że już dzidzi mieć nie będę:tak: chyba że los figla nam spłata:-p albo w totka wygram:-D to o synka się postaramy:-D
 
Krysiaczek a ile waży Twój Maciuś? my też mamy na skierowanie na USG brzuszka i jesteśmy pod kontrolą gastroenterologa racji tego że jesteśmy po niżej 3 centyla wagowo.
 
patris my tez jestesmy pod opieka poradni gastroenterologicznej z racji przebytego zapalenia watroby. wyniki prob watrobowych znowu malemu troche skoczyly i jedziemy do gornoslaskiego centrum zdrowia dziecka 24.02. juz sie boje tej wizyty..
 
Krysiaczek a ile waży Twój Maciuś? my też mamy na skierowanie na USG brzuszka i jesteśmy pod kontrolą gastroenterologa racji tego że jesteśmy po niżej 3 centyla wagowo.

waży 8800.
Wg. mnie wszystko jest ok, jest pogodny, nie choruje, wcina wszystko aż mu się uszy trzęsą, ..
Ja też wiecznie miałam (i nadal mam) problemy z niedowagą, więc może odziedziczył to po mnie w genach..
 
Krysiaczek to przeciez on duzo wazy,moja tez szczupła (w grudniu było 7,5kg) a jakos pediatra nie panikuje,usg brzuszka robiłysmy tylko ze wzgledu na moja prosbe a tak to pani doktor twierdzi ze mala jest ok ,wcale nie chuda;)a ile on ma wzrostu im ktorego sie urodził?
 
Krysiaczek To co ja mam powiedzieć wczoraj ważyła swojego i waży 7415 co ja bym dała żeby ważył to 8 kilo :/ Właśnie a ile ważył jak się urodził? bo mój 2900.
Ola mój przy tej wadze mierzy 78 cm więc przy tym wzroście to jest chudy i długi :)

Co do wizyt lekarskich dziś idziemy do kardiologa z tym szerem i boje się jak cholera :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry