reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

malinkaa my sie szczepiłyśmy, po szczepieniu Zosia nie miała żadnych reakcji niepożądanych:tak: mam nadzieje ze żadne skutki uboczne już sie nie pojawią
 
reklama
a my się już szczepiliśmy :tak:i u na s zero powikłań, mały nie był ani marudny ani nie miał gorączki ... zupełnie nic.... jak pisałam na ogólnym już to Wojtala nawet jak szczepili to nie zapłakał ani się nie skrzywił, a co do powikłań po szczepieniach to jeszcze po żadnym nic nie mieliśmy... nawet osłabienia więc póki co nie wiemy co to problemy po szczepieniu :-)
 
malina ja już z Mają byłam pod koniec marca i jeśli nie liczyć drobnych kropek na brzuszku i klatce piersiowej około tygodnia po szczepieniu to innych zmian nie zauważyłam. Gorączki nie było, humor młodej dopisywał i dopisuje nadal. A te kropki to lekarka powiedziała, żebym się nie zdziwiła, bo w przypadku tego szczepienia mogą się zmiany skórne pojawić od 5 do 12 dni po szczepieniu. Może to były kropki od szczepienia a może od jedzenia. Nie dowiem się bo kropek już nie ma.
 
Malinko Małgosia była szczepiona ta szczepionka tydzien po roczku i wszystko poszło bezobjawowo:)wyskoczyło kilka kropech na brzuchu ale w tym samym czasie jadła kilka nowosci i winie raczej to;)a nam tez doktor mowiła ze wysypka moze wyjsc nawet 2tyg po szczepieniu:)
 
własnie byliśmy dziś z Natką na kontroli u lekarza i powiedziała, żeby ją zaszczepić jak ja będę po 6 miesiącu ciąży a Natalka między 13 a 15 miesiącem życia, teoretycznie teraz jestem w 6 miesiącu a Natka w 14, więc pewnie spróbujemy na miesiąc :-)
 
Katjusza a dlaczego nie mozesz szczepic malutkiej ze wzgledu na swoja ciaze?Mi nic takiego lekarz nie mowil, a odlozylismy szczepienie zeby skora malego doszla do jako takiego stanu.
 
Katjusza zapytam o to mojego pediatre przy nastepnej wizycie. A ja teraz to sie boje szczepien strasznie, ale mimo wszystko chce go zaszczepic jak to jego AZS sie troszke uspokoi.
 
reklama
Katka - ja bym sie wstrzymala z tym szczepieniem, wysypka poszczepienna to objaw rozyczki,ktora zostala dzieciom wszczepiona, a ta moze byc bardzo grozna dla kobiety w ciazy, moze lepiej dmuchac, chuchac i poczekac z tym szczepieniem.
 
Do góry