reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Hej ja już też po badaniach, usiedziałam się 4 godziny i dupa mi odpada... Maleństwo śliczne, machało do nas rączkami i wierciło się, wszystko ma na swoim miejscu i wymiarowo, przezierność w normie, pęcherz pełen (pewnie już nie ;-) ) tylko oczywiście jak to u mnie nie mogło być zbyt idealnie więc się okazało, że mam łożysko za blisko ujścia szyjki macicy więc muszę dalej leżeć. I tak z jednej strony jestem szczęśliwa, że u maluszka wszystko w porządku a z drugiej strony jestem zestresowana tym łożyskiem - i bądź tu mądry i pisz książki! :nerd: Lekarz mówi, że jeszcze ma dużą szansę się podnieść, ale wiecie jak sobie to głupia baba (jeszcze w ciąży) zaraz debilnie wbije do głowy i będzie ją to teraz dręczyć dniami i nocami :huh:

idę spać bo padam na pysk, może jutro mi jakiś humor przyjdzie lepszy, buziaki!!
 
Ostatnia edycja:
badania genetyczne mam mieć 27.09 i robi sie je do 21 tygodnia ciąży :) przynajmniej tak mi powiedziała położna :) ale mam jeszcze po drodze jednen anomaly scan kontrolny po tym jakie mialam przejsca z dzieciaczkiem 23.09 wiec wszelkie problemy genetyczne i rozwojowe powinni wykryc tudziez wykluczyc i moze obejdzie sie bez tego usg 29.09 :)

aaa po drodze mam badania krwi, przesiewowe i na prawdopodobieństwo wystapienia u dziecka chorob takich jak Down Syndrome 17.09 :)

Ej,ale mowisz o tych badaniach krwii? Bo usg to tylko robia do 13tyg6dni... I w sumie mi tak tutaj powiedzieli... A ten anomaly scan to pewnie bedzie ten kolo 18-20 tyg?
 
hej :)
BYŁAM wczoraj na USG :)))
wszystko widziałam :) i nawet dzidziunia trochę popodskakiwała :)
stwierdzili, ze to wczesna ciąża, bo dopiero 13tyg i 3 dni (wg usg;)) nie wiem co to u nich zaawansowana ciąża ;)najważniejsze jednak, że wszystko OK i że w końcu zobaczyłam co tam się u mnie w brzuszku dzieje :) i niezłe to jest przeżycie nawet jak to już drugie dziecko i się to wszystko raz widziało :)
 
Katjusza współczuje, że leżec musisz, ale to dla dobra malenstwa, wytrzymasz napewno:tak: zdrówka duzo dla ciebie i cierpliwości!!!!

Agatatje to prawda, ze w drugiej ciązy emocje tak samo mocne jak w pierwszej:tak: tez myslałam, ze skoro to drugi raz już i wiem co i jak, to bedzie mniej intensywnie, ale jak zobaczyłam ta moją kropke na usg i bijace serduszko to sie poplakalam tak samo, jak przy pierwszym dziecku :sorry2:
 
reklama
katjuszka najważniejsze, że z dzidzią wszystko dobrze, a obiecuję ci, że to leżenie ci się w marcu opłaci;) szybko zapomniesz o tym co przeszłaś, dla tego maluszka warto!
agatatje gratulacje również i dla ciebie! wspaniale czytać takie wieści. A w zaawansowanej, będziesz do porodu hehehehe;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry