reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

andrzelika widac troszeczke Twoja fasolinke,ale najwazniejsze ze wszystko jest ok i ze serduszko bije i malenstwo rosnie i niech tak sobie rosnie az do konca :-)
nimfii kciukasy zacisniete &&& powodzenia na jutrzejszej wizycie :-)
 
reklama
Dzięki Ssabrinaa normalnie teraz jak bym tylko mogła to bym codziennie chciała być na usg byle tylko sprawdzać czy rośnie tak bardzo się o tą fasolkę martwie...
 
Oj andrzeliko doskonale wiem co czujesz,Ja sie tez martwie codziennie o moja fasolke i o to jak to sie wszystko skonczy,i dobija mnie fakt ze nie bede miec wczesniej USG jak dopiero okolo 12tc no ale jestem dobrej mysli i mam nadzieje,wiec i Ty uwierz w swoja fasolke i badz dobrej mysli a wszystko bedzie dobrze :-)
 
Dzięki Ssabrinaa normalnie teraz jak bym tylko mogła to bym codziennie chciała być na usg byle tylko sprawdzać czy rośnie tak bardzo się o tą fasolkę martwie...


Masz dobrego lekarza prowadzoncego?
Wydaje mi sie ze w twojej sytuacji zaslugujesz na specjalna opieke medyczna, czestsze badania krwi, wizyty u lekarza i USG :)
 
Hej, dzisiaj byłam na wizycie, mam bardzo fajną lekarkę prowadzącą, która wszystko po kolei mi opowiadała co i jak jest w normie, a co nie. Słucha, odpowiada, jest miła i pomocna. Super! USG kolejne mam dopiero 18 IV czyli w 12 tyg. ciąży, ale mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Jutro lecę badać się na toksoplazmozę.
Powiedziała też, że na cytomegalię nie warto badać, bo i tak nie ma lekarstwa, wie któraś coś o tym?

Pozdrawiam :blink:
 
Masz dobrego lekarza prowadzoncego?
Wydaje mi sie ze w twojej sytuacji zaslugujesz na specjalna opieke medyczna, czestsze badania krwi, wizyty u lekarza i USG :)

Tak teraz chodzę do ordynatora szpitala w Oleśnicy bardzo dobry i uprzejmy lekarz i co najważniejsze zna się :)
 
Ponko, to fakt, na cytomegalię niestety nie ma lekarstwa, to jest wirus więc jak się go złapie we wczesnej ciąży, to niezbyt wesoło, poza tym jest kilka odmian CMV więc nawet jeżeli masz przeciwciała przeciwko jednemu, to wcale nie powiedziane, że można zakazić się innym, podobnie jak z grypą
 
reklama
Dziewczyny, a wiecie jak do badania przezierności karkowej odnosi się nasza służba zdrowia?? całą poprzednią ciaże chodziłam do prywtnego lekarza, więc nie było z tym problemu..co miesiąc usg..a na NFZ są tylko 3 usg przez całą ciążę?? to jak miałam w 7tc robione usg to teraz będę miała dopiero w połowie ciąży?? a co z przeziernością karkową?? bo to robi się między 11 a 13 tc..??
 
Do góry