reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Witam,
Mam zdjęcie, ale za cholerę nie wiem jak je dodać :/

Fajnie, razem przeżywać ciążę :)
buziory

możesz zrobić zdjęcie zdjęcia aparatek a potem jak wrzucisz na komputer to pisząc posta wybrać u góry "dodaj obrazek" lub wejść z zaawansowaną edycję i tam jest zarządzanie załącznikami ;)

w końcu się umówiłam prywatnie do gina i idę w czwartek , mam nadzieje że wszystko jest ok
 
AniaSm pewnie ze bedzie dobrze ;-)trudno wytrzymac do "ustawowego" pierwsze go USG prawda?:-) sama cos na ten temat wiem, nie wytrzymalabym jeszcze miesiaca do pierwszego usg:no:
 
no niestety u mnie dopiero usg w 20tc więc na pewno bym nie wytrwała ,chociaż za wizyte zapłacę jak za woły to mimo wszystko warto ,tym bardziej że miałam plamienia , no i to u ginekologa więc coś się dowiem , bo standardowe wizyty u ogólnego który prowadzi ciąże nic nie wykażą ciekawego ;)
 
AniaSam- pewnie, że warto, w naszym stanie, Twój spokój ducha jest bezcenny. Bo stres gorzej wypływa na dzidziusia niż cokolwiek innego.
 
AniaSam dobrze zrobilas ze sie umowilas na ta wizyte,Ty bedziesz spokojniejsza i nie bedziesz musiala sie zastanawiac i zadreczac o zdrowie maluszka:tak: Ja bym na pewno nie wytrzymalabym do 20tc na pierwsze USG,mam problem zeby wytrzymac teraz do 12tc :tak:
 
ja to nie wiem czy bym wytrzymala nawet do 12 tc. Już miałam robione 2 razy i nie mogę się doczekać nastepnego ;)) uzależnienie jakieś czy cuś ;)
 
20t?? To dla mnie brzmi jak jakaś kara... USG to bardzo uspokajająca chwila, dziwię się, że odkładają to na ostatnią chwilę, skoro to dla matek jest ważne... Ja już miałam dwa (na jednym nic nie było widać) i trzecie 18 kwietnia. Co prawda chodzę prywatnie (z pracy mojego chłopaka mamy oboje ubezpieczenie medyczne praktycznie za darmo) ale strasznie mnie to uspokaja i podnosi na duchu - wiem, że wszystko będzie dobrze :)
 
Ja tam też już się nie mogę doczekać do usg mam teraz 20 kwietnia i mi się tak dłuży w sumie będzie to prawie 12tyg. I mam nadzieję, że będzie dobrze :)
 
reklama
AniaSm do 20 tyg to bym napewno nie wytrzymala, ja do 12 nie wytrzymalam i poszlam prywatnie :tak:, ale po wizycie jak pokazalam zdjecie mojemu mezowi i powiedzialam ze slyszalam serduszko to on stwierdzil ze to chyba bylo najlepiej wydane 100 euro od kiedy jestemy w Ire :-)
 
Do góry