reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Mauł nie denerwuj sie na zapas,na pewno wszystko sie wyjasni za 10 dni i wszystko bedzie ok :tak: czasem tak jest ze fasolka jest mniejsza bo do zaplodnienia moglo dosc troszke pozniej albo wieksze sa ale to tez zalezy od fasolek bo kazda fasolka tez sie rozwija idywidualnie i w swoim tepie :tak: :-) 3mam mocno kciukasy za nastepna wizyte moja droga :-)
 
reklama
Jestem po wizycie USG, no i mam zmartwienie bo doktorowa powiedziała,że nie widać zarodka :-( mam się zjawić za 10 dni. Podobno pole płodowe jest malutkie nie jak na 5 tydzień.

Zgadzam się tutaj z Sabriną. Poszłam 2 tyg temu na wizytę, miałam USG i według OM powinnam mieć wtedy 8 tydzień, a babka nic nie zobaczyła. Zrobiłam sobie wtedy betkę z krwi i przyrosła w 48h prawidłowo, teraz jestem w 6 tyg ciąży. Maluch był młodszy o prawie miesiąc więc nie ma się co martwić na zapas, pewnie owulacja się przesunęła, to się zdarza :)
 
Mauł nic się nie martw, jak byłam tydzień temu to też było widać tylko pęcherzyk płodowy i nie było widać zarodka.. pojawi się :-) bądź cierpliwa i dobrej myśli a ja trzymam kciuki ;-)
 
Dziękuję Wam za dobre słowa :happy: już czuję że będzie mi tu dobrze :laugh2: wielkość pęcherzyka to śr 10 mm-5/6 Hbd
dla mnie to chińskie znaczki :sorry: ja sobie oczywiście już wyczytuję w necie że 5 tyg powinno bić serduszko, i co.....i sie nakręcam jak budzik :baffled:
 
witajcie dziewczyny:) ja już po kolejnej wizycie:) Byłam tydzień temu we wtorek i dziś kolejny raz:) Termin mam na razie ustalony na 20 listopada, choć ja wiem, ze to nie do końca zgodne z prawdą, ale miałam długi cykl i późną owulkę, więc trudno ustalić:/
Nastawiam się bardziej na początek listopada, ale zobaczymy jak to będzie:-)
OM miałam 18 stycznia, a owu gdzieś tak 11-14 luty. Pierwszą wizytę miałam ok 23 dni po owu i był widoczny ładny 11mm pęcherzyk:)) A dziś ku mojemu szczęściu i mojego gina ( bo bardzo się ucieszył) moja kruszynka miała już 6 mm ( ale olbrzym hihi) i widziałam pikające serduszko:)))))
Mauł nie sugeruj się tym co piszą na necie, może Tobie owu też się przesunęła, a kilka dni robi naprawdę ogromną różnicę!!! poza tym dużo zależy od USG, więc naprawdę, czekaj cierpliwie a przede wszystkim się nie denerwuj!! A robiłaś betę może??
 
onana normalnie się wzruszyłam jak to przeczytałam, cudowna chwila zobaczyć bijące serduszko :)
dziewczyny to dopiero początek ciąży i nie możemy się nakręcać niepotrzebnie , lepiej z usg poczekać do tego 7-8 tc i wtedy na pewno będzie widać serduszko :)
mauł głowa do góry na pewno wszystko jest dobrze :)
 
Tak.. to wzruszająca chwila, nie ma co:-) Caly czas mam przed oczami to maleństwo na USG i jego serduszko:)) Mój mąż nie może się nadziwić, że ten nasz bąbelek ma 6 mm a już mu serduszko pika, to jest niesamowite!!
Ale... dziewczyny naprawdę spokojnie!!! Gin był bardzo zaskoczony ze już tak pięknie było widać, a przy poprzedniej wizycie uprzedził mnie że mam się nie nakręcać bo może nie być widać nic konkretnego, także naprawdę dajcie sobie troszkę czasu!! Wiem że to niełatwe bo ja tylko o tym marzyłam cały tydzień żeby zobaczyć kruszynkę ale jesli nawet lekarz mówi że może nic się nie pokazać bo to bardzo wcześnie to trzeba sobie to wziąć do serca i się nie denerwować!!!!!
Trzymam mocno kciuki za Was i życzę takich pięknych przeżyć jakie mnie wczoraj spotkało:))
 
onanana, ale Ci zazdroszczę tego serduszka :-D. A który to u Ciebie tydzień? Bo u mnie w trakcie robienia USG będzie siódmy i nie wiem czy się szykować na serduszko, czy nie.
 
Mauł dokladnie na tym etapie ciaży nie widać czesto zarodka tylko "ledwo co" jak to mówił mój gin :tak: ja czekam cierpliwie do 8tc zeby uslyszec serduszko i maluszka ok 8 milimetrowego :-)

AniaSm ma racje nie ma potrzeby nakrecac sie niepotrzebnie :tak: trzeba wirzyc ze wszystko rozwija sie prawidłowo. Ja nawet nie mysle o robieniu bety, bo tylko bym sie schizowala jakby jakis paramatr wyszedl nie tak jak byc powinno. Tak samo USG, wydaje mi sie ze 8tc to najlepszy moment by zobaczyc dzidzie :tak:
 
reklama
ponko z tego co wiem z poprzedniej ciazy w 8TC zarodek mial 8 milimetrow a wiec w 7TC moze miec juz 6-7 mlm
 
Do góry