reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Mnie jeszcze tak nie molestują pytaniami co ja tu jeszcze robię ale potrafią do mnie dzwonić i pytać "urodziłaś już?" albo jak się dziś czujesz??? Jak to jak tak samo jak wczoraj jak słonik... mam nadzieję, że już za kilka dni będziemy się śmiały z tego;)
 
Witajcie,
ja dzisiaj byłam u mojego doktorka (ostatni raz)
... i główka już jest nisko, szyjka 0,5cm mam masować codziennie cycuchy żeby przyspieszyć poród :-D
i powiedział, że po weekendzie mogę już się spodziewać rozwiązania... zobaczymy jak to będzie
no i jeszcze powiedział, że moja dzidzia jest chyba sporawa(bo ostatnie USG miałam 1.10 i wtedy ważyła 1800)i że lepiej żebym urodziła przed terminem bo potem może być dla mnie za duża :-(
trochę to dziwne bo nie wiem jak można określić wielkość dziecka po "ręcznym badaniu" no ale może się nie znam, brzuch mam mały więc myślałam że taka wielka nie będzie,ale może gdzieś się tak poskręcała w środku i wyjdzie ze mnie "wielkoludek" ;-)

no nic.... pozostaje mi cierpliwie czekać :tak:
 
tak więc ja po wizycie, na poród się nie zapowiada, rozwarcie nadal 1,5 cm, tętno małej ok, a ja skierowanie do szpitala, wsumie gdyby nie moja cukrzyca to bym dalej po domu śmigała, a że tak powiem przez ten defekt to lepiej żebym juz poszła sobie poleżeć, nie powiem żebym była zadowolona, bo u nas porodów nie wywołują, czekają aż się samo zacznie więc takto czeka mnie leżenie pewnie do 42 tygodnia
 
Witam:)
Ja właśnie wróciłam od lekarza, mam rozwarcie na 1 cm niby ale główka jeszcze wysoko więc chyba tak szybko nie urodzę, poza tym tętno małego, łożysko i ilość wód w jak najlepszym porządku. Nic tylko czekać do terminu (30 listopad) a jak się nie ruszy to po 7 dniach mam iść do szpitala.
 
Witajcie kobitki, ja jutro z rana musze dobrowolnie zgłosic sie do szpitala. Mała nie chce się ruszyc wiec pewnie beda jej w tym pomagac. Trzymajcie kciuki
 
W poniedziałek odebrałam wyniki swojej morfologii- wzorowa...
Lekarka nie wierzyła, była pewna, że anemie mam pełną gębą, a tu taka niespodzianka....
Blizna po cesarce boli i z jednej strony (prawej) spuchło lekko- 28.11 mam kontrole u gina.
Poza tym od czasu "porodu" mam problem z wypróżnianiem się- do wc na dłużej idę raz w tygodniu :/
Jak dobrze, że z młodym przynajmniej coraz lepiej...
 
reklama
Julianna_Sz z tym wypróżnianiem to po porodzie chyba większość tak ma. Ja bez czopków glicerynowych to na razie ani rusz.
Na wizytę po 6 tyg umówiłam się na 21 grudnia, ale do przychodni do mojego lekarza,bo muszę iść rano.

Czy któraś już była na wizycie kontrolnej??
 
Do góry