reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Ja jestem umówiona na 7 grudnia. Wprawdzie 6 tygodni będzie 11.XII ale uznałam ze chyba moja regeneracja pójdzie szybciej więc pójdę po upływie 5 tyg.
 
reklama
ja na wizytę mam się zgłosić po około 2 miesiącach to i dobrze bo teraz po tych wszystkich zabiegach porodowych chyba bym pogryzła kogokolwiek kto by się zbliżył do mojego krocza
 
Ja idę 8 grudnia:tak:
ewika jeszcze masz takie odczucia?? ja tak miałam może 2 tygodnie... Teraz już nie miałabym nic przeciwko temu żeby się poprzytulać z moim D:-)
 
Ja mam sny erotyczne od trzeciego dnia po porodzie :laugh2: ale raczej nie chciałam żeby jakikolwiek się zrealizował na jawie :sorry:
Teraz już nie miałabym nic przeciwko ale krwawienie jeszcze się nie skończyło i zwyczajnie się boję :-( nawet nie bólu tylko jakiejś abstrakcyjnej infekcji, może szyjka jeszcze się nie zamknęła czy coś... sama nie wiem czego tak do końca dotyczą moje obawy. Wolę poczekać na zielone światło od gina :tak:
Czyli chciałabym a boję się :)
 
Właśnie szyjka musi mieć te bezpieczne 6 tyg.do zamknięcia, ponoć nawet kąpiele w wannie są przeciwskazane, prysznic lepszy. Oj ja taich myśli narazie nie mam ;-)
 
reklama
Do góry