reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

Serdecznie gratuluje udanych wizyt i wiedzy na temat narządów rodnych waszych pociech mam nadzieje że każda zadowolona. Ja wciąż oglądam moje zdjęcie z USG w 12 tyg. i chyba ślepa jestem bo nic nie widzę(a może nic nie ma)
 
reklama
Dziewczyny i ja gratuluję dobtych wieści i cudnych foteczek.Mamusią które poznał już płeć swojej kruszynki gratuluję i troszkę zazdroszczę.
Alex za ciebie wyjątkowo mocno trzymałam i trzymam nadal kciuki, mam nadzieję, że dobre wieści nie opuszczą cię do końca ciąży:tak:
 
Również przyłączam się do gratulacji :) Mam nadzieję że wszystkie do końca ciąż będziemy wpisywać tu same dobre wieści :) ja mam wizytę 16.11. i już sie doczekać nie mogę i nie ukrywam,że denerwuję się bardzo bo panikara jestem .....Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :)
 
Wszystkim gratuluję udanych wizyt:-) Ja już nie mogę się doczekać swojej ciekawe jaki dzidziuś już jest duży, jeszcze tydzień :-)
 
Cudownie się nadrabia kiedy takie pozytywne wiadomości:-D
WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAM!!!!
Alex &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

ja ma wizyte za tydzień u nowego gina i już nie moge się doczekać!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny gratuluję udanych wizyt! Super, że wszystkie macie takie dobre wieści i że nasze majowe dzieciaczki są zdrowiutkie!:-)
Alex, a Tobie gratuluję szczególnie i ogromie się cieszę, że lekarz zobaczył na USG te nereczki! Trzymam jeszcze kciuki, żeby na wizycie 19 listopada wszystko się potwierdziło. :happy2:

Fajnie, że coraz więcej z nas zna już płeć. Ja prawdopodobnie dowiem się przed Świętami, o ile maluszek nam pozwoli zobaczyć co ma między nóżkami ;-)
 
reklama
Do góry