reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg

reklama
Witajcie!
Dawno nie zaglądałam na forum, a tu tyle ciekawych wieści. Gratuluję wszystkich syneczków i córeczek. Zazdroszczę Wam, że juz wiecie, bo u mnie nie ma jeszcze żadnych sugestii, ale na wizytę i USG idę 23 grudnia więc może maleństwo zrobi nam świąteczny prezent i zdradzi swoją płeć. Pozdrowionka dla wszystkich majóweczek :)
 
16- go byliśmy w tej klinice, niestety potwierdzili ubytek w mięśniu na 2,5 cm...:-(
jeżeli mięsień puści całkowicie ciąża musi zostać zakończona...:-(
jakiekolwiek dolegliwości typu kłucie, bóle brzucha, ciemniejszy mocz od razu mam jechać do najbliższego szpitala konsultować i bez żadnego ALE mają mnie przyjąć...

Kolejna konsultacja w klinice 12 stycznia...


jedyne o czym teraz marzę, to wytrwać chociaż do 30 tc...
dobrze by było do 36, ale lekarz powiedział, że po 30 jest już bezpieczniej dla Dzieciaczka i dobrze by było gdybym rodziła właśnie po 30... nie wiadomo czy mięsień wytrzyma do 30... może wytrzymać, ale nie musi...

staram się wierzyć, że będzie dobrze i mieć nadzieję, ale dołki łapią... :(
choć kopniaki Krzysia wszystko wynagradzają...


Pozdrawiam
 
ewcia trzymam kciuki i wierze,że będzie dobrze. Kochana trzymaj się ciepło i myśl pozytywnie Krzysiu na pewno wytrzyma w brzuszku. Buziol :*
 
Oj Ewcia współczuję komplikacji i nerwów. Ale wierzę, że będzie dobrze. Musi być. Do 30 już niedaleko. Musisz wierzyć, że nic złego się nie stanie. Uważaj na siebie i malucha. Oby do przodu!
 
reklama
16- go byliśmy w tej klinice, niestety potwierdzili ubytek w mięśniu na 2,5 cm...:-(
jeżeli mięsień puści całkowicie ciąża musi zostać zakończona...:-(
jakiekolwiek dolegliwości typu kłucie, bóle brzucha, ciemniejszy mocz od razu mam jechać do najbliższego szpitala konsultować i bez żadnego ALE mają mnie przyjąć...

Kolejna konsultacja w klinice 12 stycznia...


jedyne o czym teraz marzę, to wytrwać chociaż do 30 tc...
dobrze by było do 36, ale lekarz powiedział, że po 30 jest już bezpieczniej dla Dzieciaczka i dobrze by było gdybym rodziła właśnie po 30... nie wiadomo czy mięsień wytrzyma do 30... może wytrzymać, ale nie musi...

staram się wierzyć, że będzie dobrze i mieć nadzieję, ale dołki łapią... :(
choć kopniaki Krzysia wszystko wynagradzają...


Pozdrawiam
Ewcia , mam nadzieję że wytrzymacie z Krzysiem chociaż do tego 30 tyg , ty się musisz teraz bardzo oszczędzać...
mam nadzieję że wszsytsko będzie dobrze i trzymam kcukaski &&&&& za Ciebie i Krzysia
buziaczki kochana :* nie martw się ... zobaczysz że bedzie dobrze:tak:
 
Do góry