reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza, usg - bez komentarza.

nasz synuś zdrowy. na badaniu wiercił się niemiłosiernie widać że nie lubi jak mu sie przeszkadza

na dzień dzisiejszy waży 370g nie wiem czy to dużo czy mało 21tc
 
reklama
Witam, my dzis wreszci po dlugo wyczekiwanej wizycie . Malenstwo ma ok 18 cm długości i na 90 % bedzie to córcia. Bardzo ciezko bylo zerknąc bo pieknie sie do nas wypinała pleckami :-D Córcia zdrow, serduszko pięknie bije, nereczki działaja, z główka tez wszystko dobrze

Zobacz załącznik 628652
 
My właśnie po wizycie :) Kubuś zdrowy jak rybka, waży 385 g jesteśmy już w 21tc2d. Póki co wykapany tatuś ;P

zdjęcie.jpgKubuś 3d.jpg
 

Załączniki

  • zdjęcie.jpg
    zdjęcie.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 305
  • Kubuś 3d.jpg
    Kubuś 3d.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 315
My dzisiaj po połówkowym. Mateuszek fikał, brykał, mlaskał buzią i ssał kciuka, ale na szczęście wszystko udało się pomierzyć. Waży ponad 500 g, wszystkie organy na miejscu i w końcu udało się sprawdzić serducho i też ok. Pięknie wystawił też buźkę i widać, że nie ma rozszczepu wargi. Szyjka trzyma, a łożysko podniosło się, tak więc w tej kwestii także poprawa:tak:. Nie mogę uwierzyć, że będę miała dwóch zdrowych synów - w moim wieku;-)
 
Elenka.jpg29 tc. 17.07.2014 r. Nasza mała Elenka :) Ma już teraz pewnie ponad 1500 g i jest zdrowiusieńka. Po niedomykalności zastawki nie ma śladu :)
 

Załączniki

  • Elenka.jpg
    Elenka.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 280
21 lipca bylismy na wizycie, wreszcie u polskiej gin ;-) z malutka wszystko dobrze, wazyla wtedy jakies 800 g .
Jedynie Pani doktor zaniepokoila sie moja szyjka bo ma teraz 1,5 cm ale na szczescie zmaknieta. Dostalam luteine 1 dziennie i tak do 36 tygodnia. Wiec lize , ze rozpakujemy sie szybciej , ale nie za szybko. Sama sie martwie ta szyjka, ale w pierwszej ciazy nawet nie wiem jaka mialam, wiec moze taki moj urok krotkiej szyjki :sorry:
 
Wizyta 31 tydz. malutka ma już ponad 1600 g :) Wszystkie wyniki w normie, nic się złego nie dzieje oprócz ruchów na wadze ;)
 
reklama
My właśnie wróciliśmy po wizycie, rośnie mi mały szczypiorek, Kubuś w 31t6d waży 1685. Ogólnie rozwija się prawidłowo, wszystkie przepływy ok. U mnie szyjka w porządku, jedyne co to skurcze mi się pojawiły, w związku z czym kolejna wizyta za 3 tygodnie.

Kubuś 26.08.2014.jpg
 

Załączniki

  • Kubuś 26.08.2014.jpg
    Kubuś 26.08.2014.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 233
Do góry