reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza, usg - bez komentarza.

ja po pierwszym usg niecałe 2 tyg temu., kiedy to wiek ciąży był 5 na 6 tydzień. ciąża potwierdzona. teraz następne badanie 14 marca. już nie mogę się doczekać bo wtedy już będzie tętno i uspokoi mnie to za pewnie że wszystko w porządku. objawów jak na razie żadnych oprócz senności.
 
reklama
Dzis bylam na usg widzialam dzidziusia bilo serduszko wymiaryto 8.9 ciaza mlodsza o dwa tygodnie z usg wychodzilo 6 i 5 dz i termin na 23 pazdziernika a z terminu Om 3 styczen i termin na 10 padziernika. W poniedzialek mam wizyte u lekarza
 
Pierwszą wizytę miałam 26 lutego i wtedy doktor stwierdził, że jestem w ciąży. Kropek miał wtedy 2,46 mm czyli 4 t i 6d. To zdjęcie zmieniło moje zdanie na temat nieplanowanego dziecka:-D Następną wizytę będę miała 19 marca, wtedy już serduszko będzie biło.
CAM00009.jpg
 

Załączniki

  • CAM00009.jpg
    CAM00009.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 868
Byłam dziś na 2 wizycie. Wg OM to 9.6. Maleństwo ma 32 mm, usg zmieniło zdanie i ciążą nie jest młodsza o 3 dni, tylko dla odmiany starsza o 3 dni. Ale i błąd pomiaru na tym etapie wynosi prawie tydzień.
Słyszałam serduszko, gin pokazał gdzie lapki, gdzie nóżki i gdzie glowka. Na tym etapie to taka kijanka, że w życiu bym sama nie zgadla. Mózg jest, uff
Mam niestety jakiegoś polipa przy szyjce, ale mam sie nim nie przejmować. Tyle tylko, ze po cytologii i usg krwawie. Ale mam prawo plamic jeszcze nawet 4 dni!
 
Po wizycie 8tc4d dzidzia ma prawie 2 cm, jest główka i pani dr widziała raczki i nóżki, ale ja nie widziałam. Kamień z serca...... ale muszę mieć klposkopie bo w cytologia wyszła tak sobie i muszę zbadać te zmiany na szyjce.
 
Ja juz po wizycie;))))) Dzidziuś mierzy 0,72 cm. Serduszko bije jak szalone, a wiek ciąży zagadza się z terminem OM czyli 6 tydz i 4 dzień;)))
 
I ja po wizycie. Chyba znowu rośnie mi kurdupelek:-D, bo 6 tydz 3 dzień, a ono ma 63 mm. Serduszko bije jak dzwon. Wyniki badań rewelacyjne. Co mnie zaskoczyło to lekarz pamiętał mnie z poprzedniej ciąży, to miłe.
 
W piatek byłam na kolejnym usg bo w czwartek troche rano plamilam na brazowo i pan dr chcial mnie zobaczyc. To był 9t3d z maluszkiem wszystko ok. Ma 2,8cm, serduszko ladnie bije. Dr dlugo robil usg i mowi ze wyglada to bardzo dobrze, ze nie wiadomo skad te plamenie, kosmowka ok, krwiaczka zadnego nie ma. Nawet mi pan dr pokazal jak malenstwo rusza nozkami :-):-) Jak to zobaczylam to chyba dopiero tak naprawde doszlo do mnie ze jestem w ciazy :) Lepiej pozno niz wcale :))
 
moj nerwowy tydzien sie zakonczyl.moj berbec ma 6mm dlugosci i pieknie bijace serducho.nie dal mi lekarz zadnego zdjecia tylko zrobil notatke w karcie ciazy ktora mam zalozona juz od dwuch tygodni. moja ciaza jest o tydzien mlodsza
 
reklama
Do góry