reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza, usg - bez komentarza.

20140310_195135.jpg nie wiem czemu bokiem :(
 

Załączniki

  • 20140310_195135.jpg
    20140310_195135.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 791
reklama
i po drugiej wizycie ... fasolka 2.5 cm wszystko dobrze się rozwija, wyniki ok. następna wizyta ok. 8 kwietnia.
 
Moja pierwsza wizyta zaliczona. Ciaza zostala potwierdzona :) Wg gin ok. 8 tydz. Termin okreslony na 22 pazdziernika, czyli prawie na urodziny mezusia. Mamy z mezem radoche :) Chociaz nie do konca jestem zadowolona z wizyty. Badanie mialam standardowe + usg dopochwowe, teraz jestem cala obolala i boje sie czy nie zaszkodzilo to dzidzi :( Zdjecia nie mam, bo nie bylo papieru :/ Chyba bede szukala innej lekarki :(
 
Jestem po wizycie. 9t5d, kruszynka ma 28,8mm, serduszko bije. Karta ciąży założona, badania do zrobienia: grupa krwi, morfologia krwi, glukoza, VDRL, mocz, test na obecność wirusa cytomegalii i badanie na toksoplazmozę (na te dwa ostatnie dostałam skierowanie osobne do szpitala bo się okazało że nam powiat je refunduje - gratis będzie, ha ha ha). Jestem spokojniejsza, może nie będą mi się śnić dziś głupoty jak przez parę ostatnich nocy.
DSCN0283.jpg
 

Załączniki

  • DSCN0283.jpg
    DSCN0283.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 397
Wizyta 7t0d według OM. USG wykazało zarodek CRL 0,692 cm z bijącym serduszkiem :-D Wiek ciąży według USG to 6t4d.
 
Wizyta super!!! Oby tak dalej. Wiek OM pokrywa się z USG 7 tydzień 3 dzień. Wielkość dzidziulka 1, 23;))) Nastepna wizyta za tydzien, a pozniej juz genetyczne;) Jestem taka szczesliwa, ale boje sie zapeszac:)
 
Moja dzidziulla z dzisiaj:-) Wg USG 10t6d czyli dalej tydzień młodsza stąd termin porodu ustalony wg USG:) 03.10 :) Taki mały kosmita na zdjęciu:)

DSC08208.jpg
 

Załączniki

  • DSC08208.jpg
    DSC08208.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 304
Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie, to i pierwszy raz (oprócz przedstawienia się) piszę. Według OM 7t0d, a według usg 6t4d... hmm :) co ciekawe mam dwa pęcherzyki. W jednym na pewno jest zarodek z bijącym serduszkiem, w drugim niby nic, ale mam przyjść za dwa tygodnie i zobaczymy. Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciąże trzy lata temu, jestem z niej bardzo zadowolona. Oby tak dalej.
 
reklama
Przedwczoraj w nocy krwawiłam troche i wczoraj rano pojechałam do szpitala. Zbadali mnie, zobaczyłam dzidziusia, wszystko ok. Dostałam luteinę. Załączam zdjęcie. Dzidzia ma 3,52 mm, 10t3d
. 20140314_090349.jpg
 

Załączniki

  • 20140314_090349.jpg
    20140314_090349.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 356
Do góry