reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza, usg - bez komentarza.

reklama
Po wizycie 35,0: mała waży 2650 gr, jest glowka w dol i ogólnie wszystko ok. Tylko szyjka moja już mieciutka, na szczęście bez rozwarcia. Miałam termin na 2 października, ale podobno na bank będę wrzesniowka.
 
ja byłam a usg w 33 tygodniu i sie zmartwiłam bo mój maluszek waży jedynie 1700gr i malutki jest. Na połowkowym też był mniejszy i nie nadrobił chyba taka nasza uroda. Lekarka pytała się czy na diecie jestem bo malutkie dzieciątko. A ja jem normalnie. Gin mówi że mam się nie martwić że wszystko ok jest dziecko zdrowe i po prostu mniejsze będzie i przy dobrych wiatrach do 3 kg dociągnie a max 3,2kg wieć chyba nie jest tak źle. A w mojej rodzinie nie rodziły się dzieci duże. Z reguły miały ok 3 kg donoszone ja też małą byłam.
 
Po wizycie[01.09.2014]
.wg Usg-34hbd,
położenia poprzeczne
- waga 2400g
łożysko ,szyjka bez zastrzeżeń
szacunkowy TP-13 pażdziernik
 
reklama
D02E482D-4993-4773-ADD4-F4564BCFDDAC.jpeg

Dziewczyny 5tc kształt mnie martwi trochę
Lekarz powiedział, ze wszystko jest ok
 
Do góry