reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze wizyty u lekarza zdjecia USG wyniki badania

reklama
4260721da9a253d4be84da0c10c5eec6.jpg

A to moj bobas :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Nasza wizyta wczoraj byla bardzo pozytywna.Lekarz śmiał się ze mnie że sie martwię że za dobrze się czuję:) Powiedział że ciąża prawidłowa i nadal mam tak świetnie sie trzymac jak dotychczas.Byl bardxo dumny. Zbadaj macice i szyjkę i byl zachwycony.Macica miękka a szykka dluga i twarda. Łożysko prawidlowo ułożone i dziecko pieknie rośnie. Pomierzyl kość udowa i czaszkę i wszystko prawidlowe. Przyznał też że nasz maluvh jest bardzo ruchliwy caly czas:) Genitala bylo widac doskonale i nie da sie ich pomylić z niczym innym więc raczej w dziewczynę sie nie zmieni:) Kolejna wizyta za 3 tyg 26.04.Pytalam o polowkowe to powiedział że to taka nazwa dla pań które robią usg 2-3 razy w ciąży i żeby wiedzialy kiedy zrobic.Jezeli my na każdej wizycie robimy usg i oglądamy wszystko to nie ma potrzeby robić specjalnych polowkowych gdzie indziej.
I na koniec nasz maluch z wczoraj w kuckach:)
20160406_141854.jpg

No i jest juz duży bo ma 14,5cm i waży 240gram
 

Załączniki

  • 20160406_141854.jpg
    20160406_141854.jpg
    886 KB · Wyświetleń: 960
Nasza wizyta wczoraj byla bardzo pozytywna.Lekarz śmiał się ze mnie że sie martwię że za dobrze się czuję:) Powiedział że ciąża prawidłowa i nadal mam tak świetnie sie trzymac jak dotychczas.Byl bardxo dumny. Zbadaj macice i szyjkę i byl zachwycony.Macica miękka a szykka dluga i twarda. Łożysko prawidlowo ułożone i dziecko pieknie rośnie. Pomierzyl kość udowa i czaszkę i wszystko prawidlowe. Przyznał też że nasz maluvh jest bardzo ruchliwy caly czas:) Genitala bylo widac doskonale i nie da sie ich pomylić z niczym innym więc raczej w dziewczynę sie nie zmieni:) Kolejna wizyta za 3 tyg 26.04.Pytalam o polowkowe to powiedział że to taka nazwa dla pań które robią usg 2-3 razy w ciąży i żeby wiedzialy kiedy zrobic.Jezeli my na każdej wizycie robimy usg i oglądamy wszystko to nie ma potrzeby robić specjalnych polowkowych gdzie indziej.
I na koniec nasz maluch z wczoraj w kuckach:)Zobacz załącznik 753778
No i jest juz duży bo ma 14,5cm i waży 240gram
Mój też podobnie waży :-) nie dał się zmierzyć, bo się poskrecal i jak się ginka śmiała - siedział na nogach :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Mój też podobnie waży :-) nie dał się zmierzyć, bo się poskrecal i jak się ginka śmiała - siedział na nogach :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
No nasz to takie pozycje przybiera że lekarz tez się śmieje że to akrobata:) Wczoraj tez siedział, kucal,obracal sie dookoła normalnie wiercipietek:) A mierzył tez na oko bo uchwycić się malucha nie dało:)
 
reklama
Do góry