reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze wizyty u lekarza zdjecia USG wyniki badania

reklama
Ja bylam w pt na Usg i male fikalo nieźle. 4,5 cm miało i sszystko ok:) to byl 11t1d i zdj juz malego dzieciaczka:) mąż byl obecny i lekarz robil usg dopochwowo bez żadnego krycia:) ciekawa bylam reakcji męża ale luzik:)
 

Załączniki

  • 20160219_124502.jpg
    20160219_124502.jpg
    470,2 KB · Wyświetleń: 212
Sliczny :-) ciekawe kiedy Wam pupy pokażą :-)
A tak swoją drogą, mąż zawsze że mną wchodzi do gabinetu, jeśli jest usg lub ważne dla nas badanie. Pewnie, że luzik :-) w końcu nasi mężowie już nas "od tej strony" widzieli :-D ;-) :-) ;-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
 
Sliczny :-) ciekawe kiedy Wam pupy pokażą :-)
A tak swoją drogą, mąż zawsze że mną wchodzi do gabinetu, jeśli jest usg lub ważne dla nas badanie. Pewnie, że luzik :-) w końcu nasi mężowie już nas "od tej strony" widzieli :-D ;-) :-) ;-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
Co racja to racja :) mój chyba dziś był zestresowany, bo szumu narobilam. Mały spał ale Pani doktor go budziła, ja się zaczęłam śmiać i wyprostowal nóżki i znowu poszedł spać :)
 
Dzięki dziewczyny:) zdj wyszly mimo takiego fikania malucha ze szacun dla lekarza ze uchwycila:) z usg caly czas o 1 dzien starsze ale wydaje sie faktycznie duze.Na prenatalne sie wybieram bo mam wskazania ze wzgl na poronienia ale nie wiem jeszcze w jakim zakresie bo to lekarz zadecyduje 1 marca moj prowadzący:)Robilam tez dzisiaj badania wszystkie z pakietu Luxmed bo mam takowy w pracy i funduje firma to zaszalalam:)wyniki jutro ale pewnie książkowe jak zwykle bo ja jestem krwiodawca i ostatnio w grudniu oddawalam krew nie majac pojecia juz o zaplodnieniu a wyniki mialam doskonałe:)
 
reklama
Zobacz media 717297

Maluszek ma 7,05 cm ;) Z usg ryzyko Trisomia 21 1;4377 ; trisomia 18 <1;20000 ; trisomia 13 <1;20000 wszystko podobno w normie , dzidziuś nie chciał współpracować ciągle się tyłeczkiem odwracał ; ) Zmienił mi się termin na 30 sierpnia - czyli z crl wychodzi 13 + 2 dni , a z om termin na 02.09 Fajna jedna fotka stópek ;)) aaa i najprawdopodobniej mam dziewczynkę ;) w sumie to czułam ;)
 
Do góry