reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
Czesc Dziewczyny :) wlasciwie zapisalam sie do pazdziernikowek, ale dzis mialam pierwsze USG i wyglada na to ze moja ciaza jest o tydzien mlodsza, wiec termin mam okolo3go-5tego listopada. Chetnie wiec dolacze do Was jesli pozwolicie :)
mieszkam w UK dlatego jak remember.me pisala tu zajmuja sie ciaza dopiero w 12tym tygodniu, jednak moja GP byla na tyle mila, ze z powodu moich wczesniejszych przezyc skierowala mnie na USG. Kropeczka ma 5 tygodni z haczkiem :) i nie bylo jeszcze serduszka, ale zapiasano mnie od razu na drugie USG za 2 tygodnie wtedy mam nadzieje juz bede mogla / bedziemy mogli posluchac maluszkowego serduszka. Za wszystkie Was i Wasze badania 3mam mocno kciuki :) Ide tez przywitac sie na glowny watek :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewczyny,

Dolanczam do Was niesmialo, jestem juz po tescie i po wizycie u lekarza chyba troszecze za wczesnej , mialam pobrana krew i badanie moczu ,nastepny termin 20 marca, milo mi Was wszystkie przywitac i oby do listopada...trzymam kciuki za Was i za siebie:)
pozdrawiam;-)
 
Hej ho ja już po wizycie;-) Wdziałam pieknie bijace serducho :-) Jak na razie wszystko dobrze i gin. powiedział żebym się nie przejmowała operacją i że w ciązy czesto usuwa się wyrostek i nie ma to wpływu na maleństwo;-)
 
reklama
Do góry