reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

aNilewe_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Sierpień 2013
Postów
587
Miasto
Irlandia
Tutaj możemy:

  • Chwalić zdjęciami USG z naszych wizyt
  • Pisać o samych wizytach u ginekologa, endykrynologa i innych lekarzy
  • Wymieniać się wynikami badań
Gratulować i wspierać!

Humor ciążowy:
Rozmawiają dwa bobasy w wózkach:
- Jesteś zadowolony ze swojej mamy?
- W zasadzie tak, chociaż pod górkę troche zwalnia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kiedy macie pierwsze wizyty? ja się umówilam na czwartek. to będzie 7 tydzien. myślicie ze zrobione będę miała juz usg czy lepiej isc do lekarza w 8 tygodniu?
 
Ja bede miala usg 7-8 tydzień. Tak mi dr mówiła ze jak będzie ciąża żeby wtedy sie umówić bo na 100% bedzie dzidzia i bijące serduszko. Wcześniej może być za wcześnie a wtedy będziemy sie denerwować. Niestety u mnie to wypada okolo końca miesiąca.
 
ja najpierw umówiłam się na 12.11 ale potem odwołałam w obawie, że to może być jeszcze za wcześnie, nie usłyszę serduszka i będę chodzić po ścianach z nerwów aż do kolejnej wizyty.
Przełożyłam wizytę na 19.11 :tak: będzie to pierwszy dzień 8 tc.
 
ja jestem umowiona na 16.11 to bedzie prawie 6 tydzien, zdaje sobie sprawe ze moze niewidac jeszcze serduszka ale musze wiedziec czy na obecna chwile jest ok!
 
ada a serduszko juz bilo ?


Bylam u gina,lekarz naprawde mily i kompetentny,teraz bardzo sie ciesze ze poszlam do innego lekarza ,ktory wczesniej nie odradzal mi ciazy itp,ten mnie nie znal,dowiedzial sie wszystkiego dzisiaj i mial do tego calkiem inne podejscie niz tamci lekarze
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
.

Wiec pobral mi cytologie i zbadal na kozle i powiedzial ze MACICA LADNIE ROSNIE
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
,
Usg w poniedzialek na god 13 juz sie doczekac nie moge.Lekarz dlugo ze mna rozmawial,przepisal witaminy ktore maja wiecej zelaza niz inne PREGNA PLUS i kazal tylko to brac,on ogolnie jest przeciwny innm lekom,no jeszcze kwas foliowy i te witaminy .
Dal mi skierowanie na morfoligie ale to w nastepnym tygodniu po usg i tam na wszystko mi dal nawet na przeciwciala,mowil ze w odpowiednim czasie zrobi mi usg genetyczne itp.
Narazie na tym etapie jest wszystko dobrze,karte ciazy da mi po usg jak serduszko bedzie,narazie wpisal sobie 6 tydzien
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
.
A co do 3 cc to mowil ze ja mam sie niczym nie martwic,ze nawet jak sie lozysko przykleji do blizny to lekarze teraz wiedza jak to ominac.On dokladnie powiedzial ze to bzdura co mowia tamcy lekarz ze to tylko ginekolog bedzie mial problem przy cc ale oni juz sie na tym znaja wiec bedzie dobrze.Jak ja mu mowie " A co pan mysli o mojej 3 cc a on odpowiada A OSTATNIO 5 ROBILEM
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
.

Nawet jakby u mnie akcja porodowa sie rozwijala ladnie ze szyjka by sie skracala i otwierala to nawet moge sprubowac sama naturalnie urodzic,fajnie ze tak pocieszyl mnie ten lekarz az mi lepiej,Tylko teraz doczekac do poniedzalku i oby serduszko bylo
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
..
 
reklama
dorota no to super wiesci :) i na fajnego gin trafilas .. Napewno bedzie dobrze,trzeba w to wierzyc :)
tak u mnie serduszko juz bilo, nie slyszalam jeszcze ale widzialam a to dla mnie najwazniejsze, jezeli bedzie ok przez te dwa tygodnie to prawdopodobnie 25go juz uslysze serduszko
 
Do góry