reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

dorota no to super wiesci :) i na fajnego gin trafilas .. Napewno bedzie dobrze,trzeba w to wierzyc :)
tak u mnie serduszko juz bilo, nie slyszalam jeszcze ale widzialam a to dla mnie najwazniejsze, jezeli bedzie ok przez te dwa tygodnie to prawdopodobnie 25go juz uslysze serduszko
Najważniejsze ze serduszko już bije :-). Ja sie już moim poniedziałkowym usg stresuje ze serduszka nie bedzie ,ech wiele bym dała aby biło serduszko ,najgorsze jest to czekanie na serduszko .
 
reklama
dorota a co mialas na mysli ze dr przeciwny jest innym lekom tylko witaminki?
nie zaleca luteiny albo dupka?

Jeśli ciazy nic nie zagraża to też jest przeciwny luteiny itp ale on jest przeciwny nawet magnezowi czy nospie ,ogólnie lekarz uważa ze nie wiadomo co dziecku zaszkodzi a co nie więc lepiej nie brać nic jak tylko kwas,witaminy czy zelazo .
 
dorotka super wiadomości :-) widać, że na fajnego specjalistę trafiłaś :-) no czyli wszystko będzie ok - teraz tylko usg i luuuzik :-D
 
ja już po wizycie ;)
niestety mam ogromnego pecha i w usg zabrakło papieru. Zdjęcia zrobione zapisane ale nie wydrukowane.
serduszko bije :) fasolka malusiaaa taka :) wg usg to 6 tydzien i 4 dzień. ale ja wiem lepiej kiedy seks mialam :)
skierowanie na milion badań :) nastepna wizyta za 3 tygodnia moze dostane moje zdjęcia
 
oo to ja podobnie jak koleżanka wyżej:) dziś byłam na wizycie. Bąbel ma 8mm i wg USG to 6t4d. Serduszko ładnie bije, wszystko jak na razie w porządku. Mimo to profilaktycznie mam łykać duphaston. I zrobić milion badań. Już w czerwcu miałam je zrobić, ale wydawało mi się, że na pewno się tak szybko nie uda i mam jeszcze czas;) Pozdrawiam mamusie!
 
Gratuluje udanych wizyt :)

Dzikuska, pochwal sie jaka duża juz jest Twoja fasolka :)

Dziewczyny, jak macie wydruk z Usg to piszcie wiecej informacji o badaniu, jaka duża jest dzidzia, jaki pecherzyk zoltkowy, jakie jest tętno dzidziolka :)
 
reklama
dorotka super wiadomości :-) widać, że na fajnego specjalistę trafiłaś :-) no czyli wszystko będzie ok - teraz tylko usg i luuuzik :-D
Dzięki ,no oby już był luzik po usg ,ale jakoś sie boję bo według mojego suwaczka tutaj to bedzie to 5 tydz i 5 dni ,ale z bety i lekarz już stawia na 6 tydz,więc liczę ze w poniedziałek bedzie serduszko . Nic tylko uzbroić sie w cierpliwośc i czekać do poniedziałku .
ja już po wizycie ;)
niestety mam ogromnego pecha i w usg zabrakło papieru. Zdjęcia zrobione zapisane ale nie wydrukowane.
serduszko bije :) fasolka malusiaaa taka :) wg usg to 6 tydzien i 4 dzień. ale ja wiem lepiej kiedy seks mialam :)
skierowanie na milion badań :) nastepna wizyta za 3 tygodnia moze dostane moje zdjęcia

oo to ja podobnie jak koleżanka wyżej:) dziś byłam na wizycie. Bąbel ma 8mm i wg USG to 6t4d. Serduszko ładnie bije, wszystko jak na razie w porządku. Mimo to profilaktycznie mam łykać duphaston. I zrobić milion badań. Już w czerwcu miałam je zrobić, ale wydawało mi się, że na pewno się tak szybko nie uda i mam jeszcze czas;) Pozdrawiam mamusie!
Dziewszyny super wieści ,bardzo serdecznie gratuluje wam tych wizyt i bijacych serduszek :-).

Widzę ze co lekarz to różne postępowanie ,jedni dają dodatkowe leki na podtrzymanie ,mimo ze nic sie nie dzieje ,a jedni nie .

Ale ja też w ciazach bralam leki na podtrzymanie,w tej narazie nic takiego nie biorę :-).
 
Do góry