reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

reklama
Ja tam uważam,że te pomiary długości to mogliby sobie darować;-) +/- 5 cm

A jeden centymetr w siatkach centylowych to duża różnica..

Jak już jestem w wizytowym....
Pisałam kiedyś,że się zastrzelę???
Pojechalismy wczoraj do laryngologa. Córce sprawdzić uszy bo po infekcji poprzedniej coś zostało, a małemu zbadać słuch. Oboje oczywiście aktualnie z katarem i kaszlem, tak dla odmiany :wściekła/y:

No i u córki uszy czyste, jedynie zatoki do podleczenia. A u małego zapalenie ucha :wściekła/y:

Wiedziałam ,że przedszkolak i niemowlak w domu to trudna kombinacja,ale zaczynam mieć dość.
 
Elifit, wiem niestety. Córka miała wiele razy katar a w uszach czysto. Mały chyba będzie miał takie predyspozycje.
 
No i jestem po szczepieniu. 7250g i 69cm. W 2 m-ce przybrała mi córa 620g. W sumie mało, ale ta lekarka w ogóle nie patrzy na siatki i nie liczy kg tylko patrzy czy dziecko wygląda na zdrowe. No i moja mimo że drobna to 2 brody ma;)

Tak dla śmiechu powiem wam jeszcze, że niesamowite ma babka poglądy na temat kp. Otóż dowiedziałam się dziś, że dziecko powinno być karmione piersią do 6.m-ca a jeśli matka karmi powyżej roku to nie robi tego dla dziecka tylko dla siebie. Dziecko powinno wiedzieć, że jest osobną istotą i jeść normalnie 5 posiłków dziennie. Jak zapytałam, czy po roku mam wprowadzić mm to powiedziała, że nie. Czyli z jej toku myślenia wynika, że po 6.mcu mam dawać mleko krowie:sorry2:
Chyba powinnam zmienić pediatrę... Ale ta jest taka śmieszna :D
 
Floriana, moze ona miala na mysli odrzucenie cyca i mm? Nam gasto powiedzial, ze jezeli Adas nie lubi mm to mam go nie zmuszac :/ ciekawe jak rozplanuje posilki mojej osobnej istoty kiedy pojde do pracy:D
 
reklama
w sumie nie wiem co miała dokładnie na myśli. No bo na logikę, jeśli nie pije z piersi ani mm, to jakieś mleczne dania trzeba mu dać, a jak nie na swoim mleku i nie na krowim to na mm. Też już nad tym myślę, co będzie jak pójdę do pracy, bo chciałabym w sumie odstawić ostatecznie zanim wrócę, żeby mieć też w nocy spokój przynajmniej z karmieniem;-)
 
Do góry