reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, wyniki badań, zdjęcia z USG

pola wielkie gratulacje, cudy facecik!!!!! ;-)
karola dobrze ze masz gina ktoremu ufasz o tamtym zapomnij (palant) napewno wszystko jest w porzadku z maluszkiem i mi sie wydaje ze wazniejsze badanie bedzie to połowkowe, wiec uszy do gory a za tego palanta bym sie chyba wzieła, koniecznie zwroc mu uwage..... swoja droga u mnie byloby to samo, tez chodze pierwszy raz do gina na nfz...to jakas pomyłka ten gosiu... o wszystko musze sie prosic, dobrze ze mam doswiadczenie w tamtej ciazy chodzilam prywatnie, o usg genetycznym nawet mi nie wspomnial, cos mruknał i umowil na nastepna wisyte, to bylo w grudniu wizyte mialam w styczniu zaklepana jak juz bym była w 16tc jak powiedzialam ze przeciez musze miec usg genetyczne to mi tylko odp ze jak chce to moge sobie zrobic. takim oto przypadkiem znowu chodze do starego gina prywtnie, mam dwie karty ciazy, tu nie zrezygnuje bo mam przynajmniej badania za free
 
reklama
reklama
Do góry