reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze wspomnienia i plany na przyszłość

reklama
mam nowe plany na przyszłość:tak::-D. jak wreszcie uda nam się doprowadzić sprawę spadku po mojej mamie do końca, sprzedajemy działkę i najprawdopodobniej jako wspólnicy z moją siostrą otwieramy własny interes /mój mąż chce komis ale co ja tam bym robiła!!!/. do trzech lat z Lilką będzie opiekunka /bo będę tak bogata że będzie mnie na to stać:-)/, potem Mała idzie do przedszkola co by się rozwijała wśród rówieśników, a my zabieramy się za następnego bąbla...plany na najbliższe pięć lat...
 
anii - plany bomba :-D Gratuluję i życzę samych sukcesów w biznesie!

A ja mam w planach ... zrobić pranie :confused2: A nie chce mi się :zawstydzona/y::happy2:
 
Aniu, no to teraz plany trzeba wcielić w życie :tak:
Nineczka, podrzuć do mnie to pranie, boja ostatnio rozpędu nabrałam i piorę 3 razy dziennie :happy2:
 
Aniii powodzenia:-):-)Oby Ci się udało:tak:
Inna co Ty tak pierzesz;-)
Moje plany to....generalne sprzątanie z Małym Człowiwkiem obok.Ale to w przyszłym tygodniu, dziś cały dzień leniu****e:-):-):-):-)
 
reklama
Fajnie ci!:-D Wyimprezuj się za mnie też. Ja jeszcze troche i jak zacznę imprezy to skończę w lutym :laugh2: Mam pół rodzinki z końca roku a drugie pół z początku:-D
 
Do góry