reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wymiary po porodzie

A ja przytyłam 2 kg, może wam się wydac że to mało ale to w sam raz, teraz ważę tyle co przed ciążą i jest ok. Te 2 kg robiło różnicę, wszyscy mi gadali że za chuda jestem, a wierzcie mi, tego sie nie chce słuchać:no:
 
reklama
no ja tez sie muszę napisać że moja aktualna waga to 55 kg. w ciązy doszłam do 75kg więc teraz jest nieźle ale kurde cycki z ciąży mogłyby zostać!!!:tak::tak:
 
aniulka - cycyki to ja bym chciala chociaz sprzed ciąży:tak:
kama - wiem, mój mąz mówi, że wyglądam jak szkapa:-( wszystkie ciotki i wujkowie, co mnie widuja przy okazji jakiś większych imprez, to zaraz po cześć słyszę - ale Ty schudłaś, matko, co jest? Dupa, co ma być?? irytacja mnie zaraz bierze...
edyta - juz miałam robione badania i lekarz powiedział, że widać taka uroda po mamusi;-) Moja mam jest mniej więcej mojego wzrostu a po ciązy ze mną zjechała do 48 kg, podobno wygladała makabrycznie!
 
a ja zjechałam do 62 kg. z czego się bardzo cieszę, co prawda wagi z przed ciązy nie dązę, ale jeszcze kilka kg by sie przydało, mam tyle spodni do znoszenia, niestety nadal sie w nie nie mieszczę, a szkoda...
Antylopka a ile mierzysz???
 
Antylopka faktycznie troszkę mało ważysz, biorąc pod uwagę Twoj wzrost, moze to nerwy, stres??? ja mam 175 cm, a bywało, ze wazyłam 51 kg. bardzo zle się wtedy czułam, choc tez wcinałam za dwóch, a jednak waga stała w miejcu, no ale to było jak jeszcze chodziłam do pracy, zapieprz i stres robiły swoje. A moze taka juz Twoja uroda i nic z tym nie zrobisz ;-) Myslę, ze jesli nie czujesz się osłabiona i wyniki masz w normie, to nie ma się czym martwic, a te uszczypliwe komentarze zlej po prostu. tez się nasłuchałam...pozniej jak przytyłam, to były docinki, ale w druga stronę, ze powinnam się za siebie wziasc i schudnąc po porodzie, faktycznie dosc duzo przytyłam, ale lepiej się z tym czułam, teraz jest 62 i chciałabym zrzucic jeszcze z 2-3 kg, zeby sie w te spodnie zmiescic :-p a na temat cycusiow, to szkoda mowic....jak sie dorobię, to se implanty wstawię :-D
 
No Anylopka, gratuluje, fajnie, ja niestety przytylam od 3 miesiecy 10 kg!!!:szok::szok::rofl2::rofl2::crazy::crazy::crazy::crazy:
Lazi to za mna jak jakis koszmar, od kilku dni "cwicze", to znaczy tancze, naciagam sie , bo bandzior nie da mi porzadnie pocwiczyc, a przy bieganiu i naciaganiu sie i on ma radoche :tak:,do tego jem mniej,nie tlusto,zero slodyczy,wiec zobaczymy co sie bedzie dzialo, ale w tak krotkim czasie zeby przytyc tak starsznie to jeszcze mi sie nigdy nie przytrafilo:oo2::oo2::oo2:,do tego mam tone praszczy na buzi i wogole zeszlam na psy pod wzgledem wygladu:-(-to tyle.Musialam sie wyzalic, przepraszam jesli bylo niesmacznie:zawstydzona/y:

Trzymcie kciuki babki, co by mi sie udalo to zrzucic!!!
 
Większość kobiet po ciąży marudzi że ma za dużo w pasie i nie może schudnąć.A ja mam odwrotnie.Miesiąc po porodzie wróciłam do swojej normalnej wagi tzn.50kg.Ale teraz jest tragicznie.Od porodu minęło 16 miesięcy a ja ważę 42 kg:szok:.Spodnie na mnie wiszą i niemogę na siebie patrzeć.Podejrzewam że przyczyną jest to że nadal karmię córkę piersią i mam problemy z jej odstawieniem.Bardzo chciałabym przytyć.Może ktoś mi coś poradzi?Czy jak przestnę karmić to uda mi się choć troszkę przytyć?:tak:
 
reklama
Martusia i tu chyba mi dalas odpowiedz na moje pytanie,tez szybko po porodzie wrocilam do swojej wagi przed porodem i dlugo mialam taka sama, ja wlasnie jakos 2 miesiace temu odstawilam malego od piersi, i zaraz po tym ruszylam wagowo mocno do przodu,wiec mysle ze to ma z tym duzo wspolnego.
 
Do góry