reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wymiary po porodzie

Lixik, martusia - ja karmiłam Wiki jakies 10 miesięcy, a chudłam jeaszcze długo po odstawieniu jej od piersi. Ostatno jednak przytyłam 1,5 kg, co mnie cieszy, bo choć po ciuchach nie widać, to na buzi wyglądam lepiej, i już mnie nie dręczą ludziska, że źle wyglądam.:zawstydzona/y: Myślę dziewczyny, że obie potrzebujecie czasu, żeby organizm się ustatkował:tak:
 
reklama
To ja chyba miałam podobnie jak Antylopka, co prawda karmiłam 8 miesięcy i schudłam nie aż tak drastycznie, ale jednak znajomi też się czepiali i widzieli różnicę. Po odstawieniu tak od razu jednak nie przytyłam. Praktycznie na jesieni przybyło mi od tego krytycznego minimum 2 kg a jestem teraz 2 kg mniej niż przed ciążą, nadal mówią, że za mało, no ale trochę poprawa jest
 
Witam dziewczynki!!!

Ja jestem w ciazy z drugim bobaskiem i po urodzeniu mojej corci zostaly mi jeszcze 2 kg.,teraz to juz poczatek 25 tyg, i przytylam juz 6 kg, z Viki przez cala ciaze 17,zobaczymy jak bedzie teraz:happy::happy:.Ale fajnie jest rodzic jak jest cieplutko,bo spacerki bardzo pomagaja w pozbyciu sie zbednych kilogramkow:-D
 
Do góry