reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wymiary po porodzie

Kira zazdroszcze takiego rezultatu:-) mi zostało jeszcze 10 kilo...waga jakby staneła na 67 kg...wiec dalej zamęczam się na rowerku:dry:
 
reklama
a ja kurde schudlam 13,5 kilo i jeszcze 10 zostalo do zrzucenia... :zawstydzona/y: Nie widac , ze to az 10, ale fajnie by bylo zrzucic...

Kiedy mozna po porodzie na aerobik zaczac chodzic?
 
Lidka kiedy na aerobik?...jak masz wolna chwile i juz się czujesz na siłach to pewnie możesz startować:-)...ja zaczęłam ćwiczyc jak mi zdjęli szwy po nacieciu bo wczesniej to nie za bardzo:dry:
 
Ja jestem mile zaskoczona, bo brzuszka juz nie mialam wychodzac ze szpitala. Nie wazylam siejeszcze ale nawet jesli bedzie wiecej to przez wieksze piersi bo cm w pasie znow tyle samo i nie ma znaku ze bylam kiedykolwiek w ciazy :-D
 
Mnie powolutku nadal ubywa - ale bardzo powolutku ;-). Jeszcze 8 kg do zrzucenia do wagi z przed ciąży, ale ja chcę jeszcze następne 8 żeby mieć swoją standardowa wagę :szok::-D
Jutro idziemy na wesele. Zakupiłam sobie taką tunikę biało-czarną mono świecącą z wielką klamrą i lejące spodnie. Nawet niedrogie to było - 120 zł komplet. Nada sie też jak schudnę:-), bo dobrze sie dopasowuje do sylwetek - moja siostra waży 52 i całkiem nieźle w tym wygląda ;-)
 
dzisiaj zobaczyłam swoje zdjecie (robione wczoraj) i sie przeraziłam:szok:kurcze powaznie dziewczyny wydawalo mi sie że lepiej wygladam i nie chodzi o mine czy cos tylko wilekei uda:szok::angry:lece na rowerek musze odreagowac i spalic obiadek:baffled:
 
reklama
Natalia to ja mam tak samo hehe niby wydaje mi sie ze nie jestem az tak gruba ale jak spojrze w lustro to poprostu masakra mi waga staneła w miejscu i niechce za nic zleciec w dół a to nawet dziwne bo nadal mam ta rygorystyczną diete karmiacych boje sie cokolewiek nowego wprowadzic bo mała niestey miała juz pare razy kolki ,nie jem słodyczy sporadycznie jakis placek drozdzowy albo rogaliki i to wszystko. Tak bardzo chciałabym schudnąc choc z 5 kg juz by było lepiej:)
 
Do góry