reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wymiary po porodzie

W ciuchy sprzed ciąży (rozmiar 38) wchodzę już od tygodnia po porodzie, ale w 36 jeszcze nie. Ważyć to się nie ważyłam:-p. Wymiary natomiast, śladami ciążowych są następujące:
biodra - 92cm
brzuszek (teraz już talia a nie brzuch) - 69 cm
biust - 98cm ( i tego pewnie z wagi nie zrzucę, więć jeszcze jakiś czas mogę nie dobić do 58 kg)
wzrost - 173 cm (nic nie przybyło, nic nie ubyło)
 
reklama
Antylopka ty to masz wymiary jak modelka! :-) zazdroszcze :szok::-D

Ja niestety mam jeszcze 6kg do zrzucenia. Jem mało a mimo to waga od 2 tygodni stanęła na 66kg i nie chce drgnąć :szok::-:)wściekła/y: No cóż okres połogu minął i czas zabrać sie za siebie. Myśle że bez ćwiczeń nic nie zdziałam bo skóra na brzuchu lekko obwisła i bardzo miękka :wściekła/y: ciekawe czy jest szansa żeby wrócić do swojej dawnej formy sprzed ciąży? nawet nie chodzi o wage ale o stan skóry na brzuchu? czy doświadczone mamusie mogłyby sie wypowiedzieć na ten temat? :tak::-p czy jest jakaś nadzieja? :-p:rofl2:
 
witam
ja przed ciaza wazylam jakies 52 teraz (7 tyg po porodzie) dokladnie nie wiem ale 2 tygodnie temu wazylam 57.4. Jak patrze na siebie to widze ze poszlo sporo w nogi i pupe. Najgorsze jest to ze brak mi motywacji...:zawstydzona/y:
 
Karolina - to ty szczuplutka jesteś. Którego dokładnie rodziłaś? Bo jak 7 tygodni temu to znaczy że sierpniowa mamusia, ale dokładnie? :-)
 
o maly wlos by mnie tu nie bylo:-D
termin mialam na 2 wrzesnia ale urodzilam 16 sierpnia:tak:
kurde dzis sie wazylam...58.2...ale to kurtka pewnie nadgonila:wściekła/y:
 
Karolinka witamy na sierpniówkach moja imienniczko:-D
Raabit u mnie tez waga stanęła a nadal na diecie:no:nie wiem czemu,ale powoli zaczynam cwiczonka-czas sie zajac soba:happy2:
 
Kira ale zapisałaś sie na jakieś ćwiczenia czy ćwiczysz we władnym zakresie? Mi ginekolog powiedział że ćwiczenia jak najbardziej są wskazane ale trzeba uważać na basenie bo można łatwo infekcje złapać :-( podobno po porodzie należy unikać basenu najlepiej przez około 3 miesiące :szok:

A waga nadal w miejscu :wściekła/y: ale i tak w ciągu m-ca schudłam 8kg :-D więc nie jest tak źle :tak:
 
Na basen to na razie nie pójde bo wstyd w kostium wskoczyc:no:a cwicze sama-na poczatek cwiczenia z Adasiem-takie fajne mam w ksiązce i na plycie-zestwa cwiczen z maluszkiem-calkiem przyjemne i pozyteczne bo dzidzia tez ma zajecie:-)
Na siłownie to szczerze mówiac ani ochoty ani czasu ani kasy-wiec zostaje zatroszczyc sie o siebie samej:tak:
 
Ja też niemam czasu na ćwiczenia i ochoty wyjśc na siłowie ale ciesze się bo zostało mi jeszcze 6-7kg wiec mysle niejest żle tylko brzuszek jakiś nie taki:zawstydzona/y:
 
reklama
w ubiegły wtorek byłam na kontroli u swojego gin i się zważyłąmj (bo to ta sama waga co mi w ciąży dodawała;-)) i teraz mi odjęła i pokazała 60kg. Więc zostały jeszcze 2, które pewnie pozostaną na jakiś czas, bo jak już pisałam w piersi troche poszło...:-p
Co do ćwiczeń, to wracam na swój ukochany aerobik. I nie tyle powrót do figury mnie motywuje, co sympatia do tego sportu:-D Już się doczekać nie mogę piątkowych zajęć!!:tak:
 
Do góry