reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wymiary po porodzie

Natalia85

Sierpniowa mama'07 mama Piotrusia
Dołączył(a)
13 Luty 2007
Postów
1 462
Miasto
Bydgoszcz
Hej kobitki jak tam wasze wymiary po porodzie;-):-)ja po wyjsciu ze szpitala na minusie 7 kg a w domu schudłam 3 kg wiec zostało mi jeszcze 10 kg zeby sie wcisnąć w stare jeansy:szok::wściekła/y:troche żwicze i jedzonko tez ograniczam:dry:mam nadzieje że waga pójdzie w dół szybko:-D
 
reklama
Ja wchodzę już od jakiegoś czasu w moje najciaśniejsze spodnie sprzed pierwszej ciąży. Tylko z bluzkami mam problem. Waga już doszła do tej którą miałam przed Weroniką czyli zostało mi jeszcze jakieś 2 kg.
 
mi niestety zaraz po porodzie zniklo jakies 6-7 kg i jak na razie taj sie dalej trzyma i nie leci w dol.nie stosuje zadnej diety bo nie wiem dlaczego wrocil mi apatyt ktorego nie mialam w ciazy i jak na razie pozyczylam sopie jeansy meza-troche za dlugie ale w pasie dobre:-D.niestety dalej mam 8 kg do mojej wczesniejszej wagi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Claudi wyobraz sobie że ja nie wchodze w jeansy chłopaka, ale on jest chuderlak teraz waże kilo mniej od niego(w koncu heheh)...poprostu smiechu warte:-D:tak:
 
no to ja waze teraz jakies 6 kg wiecej niz moj maz.bo on teraz mial szkolenia-a wojskowe jedzenie mu nie smakuje wiec zadko je,a pozniej mial operacje i znow starcil pare kilo,wiec mi wcale nie wesolo,jak pomysle ze jestem ciezsza od meza a duzo nizsza,bo on ma 195cm a ja 163cm.:-:)wściekła/y:masakra
 
Zazdrosze tym kóre wróciły do swojej wagi i figurki. Ja niestey wygladam jakbym była nadal w ciąży :-:)szok: Po pierwszym dziecku bardzo szybko schudam a teraz ubyło mi 12 kg i staneło w miejscu. do mojej normalnej wagi czyli 50kg zostało jeszcze 13 kg poprostu maskara. Niewiem co robic żeby sie pozbyc brzucha cwiczyc za bardzo nie moge bo jestem juz po 2 cesarce a na dodatek rana mi sie cos pypra:sorry:
Odchudzanie też nie wchodzi w gre bo karmię małą. Źle sie z tym czuje w nic się nie mieszcze swoje spodnie sprzed ciąży to wcisne troszke ponad kolana dalej nie daje rady :no:
 
edyta80 nic sie nie przej,uj nie jestes sama:tak:.tez sie nie mieszcze w niektore moje rzeczy-dzieki bogu nie wszystkie mialam dopasowane na szczescie mialam tez luzniejsze rzeczy przed ciaza ktore teraz na mnie pasuja.moj tata jak ostatnio bylismy w polsce to sie smial ze szybko postaralismy sie o drugie dziecko,bo nadal mam brzuch jakbym byla w 6-7miesiacu ciazy.ale wciaz mam nadzieje ze kiedys to zniknie.;-)
 
Claudi to ty przynajmniej sie w cos miescisz a ja kompletnie w nic.
Spodnie nosiłam rozmiar 26 nieraz nawet 25 to jest najmniejszy z najmniejszych hehe. Teraz nosze wszystko to co w ciazy do tego bluzki są ciasne bo piersi mam jak dwa balony :confused:
 
edytko mieszcze sie ale tak jak pisalam tylko dlatego ze lubie sport i mam dosc duzo zeczy sportowych,ktore byly wieksze a teraz sa dobre,no i nie mam nic przeciwko jak siedze w domu i chodze w dresach,tylko denerwuje mnie jak musze gdzies isc elegancko ubrana,bo wtedy tak jak ty zakladam rzeczy ktore nosilam w ciazy zeby choc troche zatuszowac,wiec glowa do gory;-)
 
reklama
Edyta to ty malutko ważyłaś..50 kg..:-).nawet jak karmisz pieria to możesz sobie wprowadzic chyba jakies malutkie ograniczenia....zreszta żeby dzidzia nie miała kolki to chyba i tak z wielu rzeczy trzeba zrezygnować...ja ważyłam 57 kg przed ciążą teraz jest 67 kg i mam to samo kiecki i spodnie do kolan dalej nie wcisnę no chyba że ze streczem spodnie:laugh2::szok:
 
Do góry