reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wyprawki dla maluchów

Traschka, dzięki:)) Rewelacyjna cena! Dotychczas widziałam je wszędzie dużo droższe. Na taki moglibyśmy sobie pozwolić (nie chcemy przekroczyć 1500zł) Szkoda, że jeszcze za wcześnie na zakup- jak już będę chciała kupić wyszukasz mi znów taką rewelacyjną ofertę? :)
Też myślałam o używanym, ale wózek ,to zakup na który najbardziej się napalam- już od lat i mężuś wczoraj powiedział, ze kupimy nowy i dla następnych dzieci już też będzie służył:)) A ten x lander b. nam się podoba i ma piękny, nasz ulubiony kolorek -zielony:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
No właśnie, ja też się starsznie napaliłam na tego x-landera:) A oferty chętnie wyszukam, bo sama będę szukać dla siebie:) W duchu liczę na to, że okaże się, że jednak nas stać na nowy, a co tam nigdy nic nie wiadomo:) Mi też się ogromnie podoba ten zielony, ale te wózki w ogóle mają łądne kolory. Myslałam żeby kupić taki uniwersalny w sensie ani chłopięcy ani dziewczęcy, bo nigdy nie wiadomo co się drugie urodzi hehe:) Więc raczej nie zdecyduję na ten malinowy:)
Zastanawiam się tylko jak patrzę na wózeczek czy on nie ma małej tej gondoli? Kompletnie nie mam porównania ale może któras z dziewczyn już dzieciatych się wypowie? :)
 
nie wiem Traschko, ale na różnych forach mamy b. zachwalają x- landera, więc gondola chyba ok:) Ja na 100 % chcę zielony- dobry dla chłopca i dziewuszki:)
 
Dziewczyny tak was podczytuje odnośnie X landera i powiem tak: miałam dla Olka 5 lat temu i sprzedałam po 1mcu używania, fakt ze dodatkowo to 3 kołówka była dla mnie tragiczny pod wieloma względami. jednym z nich była gondola jest mała i taka rozchełstana nie chroni przed wiatrem. Olek urodził się na koniec września i naprawdę wkładając go jescze beż kombinezonu i śpiworka było mało miejsca.
Znajoma rodziła w tym roku na koniec maja i we wrześniu mały był na styk z gondolą, na zimę musiała go przerzucić do spacerówki.

ja rozglądam się za wózkiem z dużą gondolą z oparciem coby do 6mca używać ma takie np Jado, chicco ale najpierw muszę pojechać pooglądać na żywo bo w necie dużo mi się podoba.
 
Mamusiu Olusia, to chyba inny x-lander bo ten o którym pisałam to nie trójkołówka. Może inny model? Pewnie w ciągu 5 lat trochę się zmieniło. ALe martwi mnie to, co piszesz o gondoli, bo mi na pierwszy rzut oka wydała się właśnie trochę mała... A nie mam doświadczenia w tej kwestii. Rodzimy w czerwcu - napisz proszę czy półroczne dziecko i starsze (zima trochę trwa) chętnie jeżdzi w gondoli? Bo wtedy już chyba powinno siedzieć i nie wiem czy to nie nudne dla niego tylko leżeć? Może to dla was dziwne pytania, ale dla kogoś kto nie ma dzieci wszystko jest zagadką :)
Jeśli znajdziesz coś godnego polecenia to podziel się :)

Ogólnie ma prośbę do dziewczyn, które mają doświadczenie z wózkami - napiszcie na co zwracać uwagę a co jest zbędnym bajerem. Bo mnie w sklepie łatwo oszukać i przekonać do czegoś jeśli nie mam o tym pojęcia:)
 
Ostatnia edycja:
Ja też słyszałam o nim sporo fajnych rzeczy ale od dwóch godzin czytam opinie mam o wózkach i już nie jestem taka pewna... Dużo mam odradza kupowanie wózków wielofunkcyjnych bo ponoć są cięższe i wcale nie takie fajne. Wiele z nich pisze, że dla drugiego dziecka kupiłyby niedrogą gondolę na pół roku a potem super spacerówkę z tym wkładem do spania... no i tak się zastanawiam. Dobrze, że jest jeszcze tyle czasu ale z drugiej strony przeraża mnie tak wielki wybór! :)
 
Traschka, ale w sensie, że dwa zupełnie oddzielne wózki? Jak wygląda ta super spacerówką z wkładem do spania?? Myślałam, że teraz są tylko wielofunkcyjne...
 
Aestima ja chyba w ogóle zrezygnuję z gondoli... ale widzisz zmieniam zdanie co kilka godzin więc do czerwca zmienię jeszcze wiele razy heeh:) Myślałąm o czymś takim: Anmar promocja zestaw wózek+fotelik najtaniej !!! (1327225891) - Aukcje internetowe Allegro
Nie chodzi mi tu o konkretnie ten wózek, tylko chciałam ci pokazać jak wygląda coś takiego. Czyli spacerówka rozkłądana na leżąco z tym wysokim okryciem na nogi aż do budki i wkładem dla noworodka do środka, w którym od razu można dziecko przenosić. Rodzimy w lecie i dziecko w zimie będzie już i tak za duże do gondoli więc myślę od razu o półrocznym dziecku w rozłożonej spacerówce.
 
reklama
Takie coś miała moja ciocia dla swoich Małych. Mi się osobiście nie podoba, kurcze ale w wilofunkcyjnych, też się chyba da zrobić pozycję półleżącą jak dziecko zaśnie? Skomplikowana ta sprawa z wózkiem...
 
Do góry