reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wyprawki dla maluchów

Na pewno wielofunkcyjne też się da rozłożyc:) Tylko trochę mnie martwi narzekanie na xlandera że jest dość mały, a w lutym przyszłego roku nasze bobasy będą miały 9 miesięcy więc będą naprawdę duży, do tego kombinezon i podobno jest za ciasno. Zresztą nie ukrywam, że jest dość drogi, a wszystkie mamy piszą, że te wielofuncujne są starsznie ciężkie i to jest męczące na dłuższą metę i i takprzechodzą na coś lżejszego jak najszybciej. Ja mieszkam w kamienicy więc mnie ten argument przekonuje:) Ale wiesz co Aestima... gdybym miała pieniądze to pewnie i tak bym kupiła ten xlander.... szukam czegoś innego bo mnie na niego nie stać:)
 
reklama
Kurcze, tylko wydać 1300 zeby się przerzucać potem na lżejszą spacerówkę, to trochę kiepsko... A tak myślę, ze jak dziecko będzie miało ponad rok i już będzie trochę chodziło, to bez sensu na spacer taki ciężki wózek brać, tylko właśnie leciutka spacerówka- parasolka by się przydała... Niech no się tu wypowiedzą jakieś doświadczone mamy!!:)
 
traschka-możemy kminić razem...:-)
Sama zaczynam się zastanawiać nad takim wózkiem, bo w podobnym woziłam synka i w sumie było ok, wiec nie wiem, czy jest sens wydawać na wózek 1200 zł..to nie do końca jest rozkładana spacerówka, bo trzeba przebudować boki, żeby faktycznie był to wózek spacerowy. w nosidełku mały jeżdził do ok. 3 miesiąca, potem całą zimę jeżdził w głębokim- a w takim wózku długość wnętrza leżanki dla dzidzi to 90 cm- żadne inne wózki tyle nie mają- ja rodziłąm syna 30 maja, a całą zimę przeleżał w wózku, aż do marca i mieścił się bez problemu. poza tym wiem, że i tak wszystkie szynko przesiądziemy się na małe, lekkie spacerówki- sama mam taką po synku, dlatego zastanawiam się nad sensem wydawania kasy na zbędne luksusy..marzyłam o skrętnych kołach, ale jak mam za nie dopłacić 700 zł, to obędzie się chyba bez...
 
ogolądałam wczoraj x-landera w sklepie...mówie wam- nie położycie w gondoli 5 miesięcznego bobasa w kombinezonie- u mnie w rodzinie jest ten wózek i w spacerówce wozili już 5 miesięczne dziecko- tłumaczyli, że ona chce siadać itd, a ona po prostu nie miećciła się w gondoli...
 
Wampirzyca pisząc o głebokim masz na myśli gondolę czy ten rozkładany? Rodziłaś 30 maja czyli tak samo jak ja pewni urodzę - mam termin na 28 maj/4 czerwiec więc można porównać:) Ja stwierdziłam, że nie będę wydawać fortuny na wózek, który przez cały dzień bedzie stał na dole klatki schodowej bo jak mi go ukradną to umrę z rozpaczy...
 
Aha, ok. Wampirzyca a powiedz mi jeszcze bo ja jestem zielona... Czy takie niemowlę do 3 miesiąca może jeździć w takim wózku z tą wkładką dla niemowlaków czy jednak powienien mieć gondolę? Pisałaś o nosidełku - to jest ta wkładka? :)
 
Traschka, no właśnie nie chcę sprzedawać- chcę mieć dla następnych dzieci:)
Kurcze, widuję na mieście tyle tych x landerów i nie chce mi się wierzyć, ze się tam dzieci w kombinezonach nie zmieszczą... Po co w takim razie produkują taki wózek do którego dziecko się nie mieści?
Traschka, moja cicocia woziła w takim wózkó jak pokazałaś spokojnie bez gondoli... właśnie w tej wkładce, nosidełku
 
reklama
Do góry