reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wyprawki dla maluchów

reklama
Forever super ciucholki !! Te bodziaki z długim rękawkiem i jakby czaszką z przodu (te najbardziej zielone :D) przekozak !! Też mam kilka ciuszków w tym kolorze i są po prostu nieziemskie !! :) A rampersy każde mnie urzekają... są tak komiczne !! Wyglądają cudnie z tymi szerokimi dupalkami :)
 
Forever a moja mama mówiła, że jestem nienormalna, że nie znade nigdzie ciuszków z czachą !! Pokażę jej fote i łyso jej będzie !! Moja mama w ogóle stwierziła ze jestem nienormalna ze nie chce z córci słodkiej laleczki zrobic... PRZECIEŻ TO DZIEWCZYNKA !! Nosz kurde... wiem ze dziewczynka ale to nie znaczy że musi byc słitaśna... mamusia nigdy nie należała do tych słodkich i kochanych więc córcia mam nadzieje tez nie będzie :p
 
To powiedz jeszcze Mamie, że nie trawię koloru różowego oraz pokupowałam dla Młodej ubranka z nadrukiem motocykla ;-)
 
Moja mama nie ogarnia że ja tez nie lubie... jestem kobietą, a to taki kobiecy kolor... a ja od dziecka lubowałam się w kolorze czarnym, czerwonym i ciemnofioletówym :D I miałam kolczyki z czaszkami i koszulki :D I nie ti ze jestem jakas mroczna i popaprana... po prostu czaszki fajnie wyglądaja jako rysuneczki :D

Ja dla mojej małej kupiłam body "I Love Rolling stone" z takim wywalonym jęzorem :D
 
Hej :) pozwolę sobie się dokleić (mam nadzieję, że nie będziecie miały nic przeciwko). Mam na sprzedaż ubranka po córeczce, część wcale lub prawie nie noszona, kupowane w Polsce i USA, duża część markowa. Na razie w rozmiarach 50-62, niedługo będę też miała dużo w tym duście na 68. Sprzedam za niewielkie pieniądze, ceny do uzgodnienia, bo szczerze mówiąc nie wiem, jak to wyceniać.
Załączam trochę poglądowych zdjęć, wiem, że niewiele widać detali, ale nie chcę bardziej wątku zaśmiecać, zawsze mogę dosłać zdjęcia konkretnych ubranek. Zainteresowane mamy proszę o kontakt na priva :)

 
reklama
Do góry