reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wytwory, wyroby- te pisarskie, szyciarskie... wszelakie:)

marta - ja bym stawiała albo na szary jasny, albo poszukała cytrynowego (na materiale głównym są jego elementy, mógłby rozjaśnić całość). Choć kurcze, tak na odległość to ciężko dobrać, bo wystarczy, że odcień nie ten i efektu nie będzie.
 
reklama
Aestima - co do nazwy - ja bym chyba użyła słów "kalosze" i/lub "szelki".. . albo jakieś połączenia typu "krawat i szelki" czy "krawat i kalosze" albo "szelki i kalosze" choć przez "sz" brzmią bardzo polsko;-)w każdym razie pasują mi do Was właśie szelki i kalosze.
 
aestima kupilam jakis rok temu drewniany chustecznik w empiku i zrobiłam go w decoupagu ale mi sie nie podobał,schowałam go i tak czekał.....w końcu zdarłam te przyklejone serwetki, starłam papierem sciernym i od nowa pomalowalam
 
reklama
Do góry