reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wytwory, wyroby- te pisarskie, szyciarskie... wszelakie:)

Felkaa ja też, a zwłaszcza że to nie moje mieszkanie, więc absolutnie nie chcę nic zniszczyć. Stąd nadzieja, że ta delikatna taśma malarska (chyba Madzioolka jej uźywa np.do girland) poradzi sobie z ciężarem kartonowej choinki...
 
reklama
choinka fajna sprawa taka tekturowa, i ile ozdóbek kolorowych można zrobic z dzieckiem.może i ja sie skuszę:happy: tak mnie zainspirowałyście ta tektura ,że robię tekturowe serduszka zwieszki na choinke do naszego pokoju:)
 
kochane macie jakiś pomysł na szybkie i ładne nutki - zawieszki na chinkę? Chciałabym zrobić jako prezenty dla moich uczniów więc nie moga być zbyt skomplikowane, muszę zdążyć zrobic kilkanaście do niedzieli:)
 
trasiu to jak szybkie, rozumiem, że bez detali, odpada więc wycinanie cienkich kształtów nutek - to może narysować na kartonie/ tekturze czarnym flamastrem klucz wiolinowy i wyciąć kontur? Dużo pracy nie będzie, a efekt "muzyczny" uzyskasz.
Albo - ale tu więcej zabawy - narysować nutami jakąś melodię prostą (albo kawałek), powycinać kontury nut i potem połączyć 5 cienkimi czarnymi kawałkami np.materiału w taką pieciolinię. Żeby wyglądało jak kawałek melodii, tyle że nadający się do zawieszenia na choince, jak sznur ozdobny.
 
Ostatnia edycja:
forever wiem, strasznie mi się te w ikei podobały, nawet pamiętam że chciałam kupić, ale brak funduszy był...:baffled:

felka pierniczki upiekłam głównie z myślą o zjedzeniu na koncercie (mam jeszcze w planach dwa ciasta i chlebek serowo-czosnkowy) No i jako że pierniczki maja być do jedzenia to jakoś nie bardzo to widzę, żeby to samo im dawać w prezencie na choinkę... chyba że się nie wyrobię, to kazdy dostanie po prostu kilka ładnie zapakownych pierniczków do zjedzenia.

andariel ew ten karton też mógłby być, choć chciałabym coś bardziej "wypasionego" :))

myslałam o uszyciu, ale ja bez maszyny jestem... a to strasznie czasochłonne. No i haftowanie imienia na nutkach też by zajęło za dużo czasu, kurcze kiedyś człowiek miał tyle wolnego czasu a i tak mu sie wydawało, że jest ciągle zajęty:baffled:
 
reklama
to ja jeszcze raz poproszę o pomoc:)

wymysliłam, że mogłabym zrobić ładne woreczki na kalafonię, z wyszytą nutką i imieniem dziecka. Nie wiecie gdzie można kupić jakieś zwykłe, nieduże woreczki z materiału?
 
Do góry