reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wytwory, wyroby- te pisarskie, szyciarskie... wszelakie:)

A i skończyłam z watą- tulika wypełniłam wkładem do poduszek, więc będę mogła wyprać jak Miesio go obrzyga:-D:-D:-D
 
reklama
znalazłam :) moje małe przemyślenia po rozstaniu... nic wielkiego kilka kartek... nazwałam tą mini opowieść Toksyczna miłość - napisałam w kilka dni po tym jak rozstałam się z pierwszym facetem... i to było najlepsze co mnie w zyciu spotkało :-) trochę to grafomańskie bo byłam wtedy w gimnazjum - ale tak to wyglądało

Były dwie siostry śmierć i noc.doc 2shared - download



pozniej poszukam jeszcze 4 peron jakas taka mini praca na konkurs o narkomanii:-)
 
dziewczyny jesteście cudowne! Popatrzcie, prawie każda z nas robi coś wyjątkowego! A ja miałam wrażenie, że teraz prawie nikomu nie chce się poświęcać tego typu pasji... ciekawe, że bb przycąga osoby wyjątkowe czy tak mało wiemy o naszych znajomych?:)
Dubeltóka jesteś dla mnie wielkim zaskoczeniem! POzytywnym oczywiście:) Piękne drzewo!
Ja tylko gram, na nic innego nie wystaczy mi juz czasu. Ale zdarzyło mi się wyhaftować coś w swoim życiu, pewnie pamiętacie logo drużyny bielskiej w prezencie dla Marcina:) Moim następnym dziełem mają być naszywki zlotowe hehe:)
 
Trasia "tylko" grasz??? :szok: Dla mnie, to wielkie AŻ:tak: Zazdorszę Ci (ale pozytywnie) Twojego talentu!
A ja szyję sówkę- mądrą główkę:-D Dzięki Wam znów mi się zachciało szyć, dzięki dziewczyny!
 
Mulina - mam parę kolorów jeszcze z podstawówki :-p
Traschka - moim zdaniem, że skoro grasz to masz zwinne palce więc igła Ci nie straszna.
Aestima - a skąd czerpiesz pomysły na filcaki ?
 
Przychodzą mi do głowy po prostu... Samo szycie to w sumie już najłatwiejszy etap i najmniejsza frajda. No i pomysły, to ja mam, szyć chciałabym lepiej aby móc je realizować sprawniej jakos... Ale nauczę się, mam powera dzięki Wam!
Dużo podpowiada mi mama ( odnośnie tego co szyć) i śledzę trendy jeżeli chodzi o design dzieciecy. Czasami pomysł przychodzi z jakiegoś bloga czy magazynu ( np. nie tylko dzieciaki), czasami z jakiejś ilustracji w książce...
 
reklama
Aestima - o żesz ... trendy w designu dziecięcym... jaka ja oldschoolowa jestem....stary piernik...:baffled:
Traschka - no właśnie... czas no i pomysł chyba też.
 
Do góry