reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wytwory, wyroby- te pisarskie, szyciarskie... wszelakie:)

Trasia a ja bym chciala Cie kiedys posluchac :-) tak na zywca :-)
Aestima super krolik :tak: ja na razie pauzuje z szyciem... dopadl mnie mega katar, w glowie pulsuje, nic mi sie niechce :sorry2:

edit:
Ironia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wlasnie przeczytalam.... MASAKRA! Nie moglam sie oderwac... Piszesz jeszcze?? Kurde zes zaszalala... Az mnie ciary przeszly...
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja tez mam glowe pelna pomysłow- az mi peka od tego wszytskiego ale no czasu brak, od piatku robie chustecznik i skonczyc nie moge...
ironia na pewn przeczytam pozniej twoje wypociny, ciekawa jestem strasznie co tam wymodzilas
larvunia ja systematycznie ogladam twoje szyciaki, narysuj cos dla nas plisssssssssss nawet kwiatka jakiegos, cokoliwiek, ja dostalam od mojej duzo mlodszej siostry slona naszkicowanego i ciesze sie z tego jak dziecko bo jest cudny, jeszcze zamowilam u niej bazanty, wiec narysuj cos la nas!!!!!!!!!!!!!
aestima cudny kroliczek
 
Larvunia - dziekuje baardzo :-) miałam plan żeby opisac jej historie jak juz bedzie w ciazy i w momencie kiedy ja będę...ale nie mogłam... jakos ciaza była dla mnie tak szczesliwym okresem ze nie moglam sobie żadnych poronień wyobrazić i o nich pisać:no: ale może wrócę do tego..chociaz troche mnie to zawsze dołowało bo przypominała mi sie przeszłość.... pomyślimy :-)
 
Marta, dokładnie! żeby tak więcej czasu było... Ale moje poczynania to pikusie- w 1 wieczór można zrobić a Twoja kapa- to dopiero czasu wymaga!

Ja wczoraj kosztem prasowania i zmywania uszyłam sowę:
P1120143.jpg

A to kurki wielkanocne i ptaszek:
P1050283.jpgP1050253.jpgP1050278.jpgP1050280_1.jpgP1050282.jpg Oczywiście kolorystyka zielona:-D
 
Aestima piekne!
Powiedz mi kochana z czego sa oczy u krolika wczorajszego??
Bo ja sie boje Michasi dawac cokolwiek co jest takie drobne, chocby nie wie jak dobrze obszyte bylo, jak odstaje... Guzikow w zyciu bym nie uzyla... A co u Ciebie tam jest?
Jeszcze raz napisze SUPER Aestima Ci to wychodzi :tak:

marta heheheh moze kiedys, narazie nie mam nawet czym ;-) Ale moize porobiefotki moich starych prac ktore udalo mi sie uratowac :tak:
Ironia jak ma CIe to dolowac to moze zmienisz zycie bohaterki na kolorowsze?? :sorry:
 
larvuniu, bo j nie robię tego do zabawy, raczej do ozdoby pokoju dziecinnego:) np. jako mobile, zawieszki itd. Ale dziś będę pierwszy raz robiła do zabawy- właśnie same nici, bez guziczków, koralików etc:)
 
Dziewczyny...ale Wy zdolniachy jesteście!!! Kiedy Wy na to czas znajdujecie??? Bo ja nie mam czasu nawet spokojnie poczytać książki.
 
reklama
Dziewczyny, no długo się ukrywałyście się ze swoimi talentami!!! Fajnie, że powstał taki wątek:tak: Ja też myślałam o filcakach do Majowego pokoju, ale na razie czasu brak...
 
Do góry