reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wytwory, wyroby- te pisarskie, szyciarskie... wszelakie:)

reklama
aestima cudne zwierzaczki
ironia zaczełam czytac........niesamowite:szok:
trasia "tylko gram" now wiesz, niejedna ci tu zazdrosci tego, ja rwoniez chetnie bym cie posluchala na zywo
larvunia czekam na twoje rysnuki-malowidla
 
Aestima - sowa wymiata...:szok: ja myślę o motylu - filc oczywiście zielony już kupiony - szukam odpowiedniego szablonu w necie i myślę nad designem - napewno będzie coś z guzikami. Jakbyś mogła coś podrzucić na temat wypełnienia bo w pasmanterii - a może ja do sklepu z gwoździami trafiłam....:eek: - o czymś takim nie słyszeli.
Ironia - obiecuję poczytać na spokojnie, bo bardzo ciekawam :-) I oczywiście kończ.
Zebrra - no to już wyższa szkoła jazdy - gruby filc, nóż do tapet i pewna ręka, trzymam kciuki :-p
A tak wogóle po drodze z pasmanterii do auta weszłam do szyciarsko - skorupowej galerii - lniany woreczek średniej wielkości z wyhaftowanym krzyżykami kwiatkiem czy inną roślinką 35 zł. :szok:
 
forever, ja rozprułam poduszkę i wypycham tym wkładem:-) A guziki też chcę w prace swoje wkomponować, ale właśnie nie mam żadnego ładnego:(

forever, ale ceny:szok: może założymy własny handmade shop?:-)
 
Dziewczyny WOOOOW!!!! W szoku jestem ile tu przyczajonych talentów wśród nas :biggrin2:
Ja też jestem artystyczna dusza i tez milion pomysłów w głowie tylko czasu brakuje, ale uwielbiam prace manualne.
Sama robiłam nasze zaproszenia ślubne a wyglądały tak:

Zaproszenie2.jpgZaproszenie1.jpg

Robiłam też bombki karczochy: (fotki słabe bo to wycinki ze zdjęć)
bombki2.jpgbombki1.jpg
W sumie zrobiłam chyba 12 sztuk

Robię MAjce zająca wg tego pomysłu: SKANUTEK - r
 
Madziolka, podaj jeszcze raz link do zająca!:) Ale super te zaproszenia- my robiliśmy sami na naszą 18-tkę ( tak, już wtedy byliśmy razem;) ) a n ślub chciałam i zaziewałam... Twoje są piękne! I bombki też:tak:
 
Aestima - ja kupiłam parę dziś pod tym kątem, ale bez rewelacji. Na Allegro widziałam b. ciekawe malowane oraz z kokosa. Zastanawiam się nad poduszką do poświęcenie... :eek: Sklep - myślę, że spokojnie byłoby co w nim sprzedawać. :tak:
Larvunia - a to czym szyciaki wypychasz nadałoby się do mniejszych wyrobów ?
Madzioolka - :szok:, filcaki to pikuś... Niestety ostatni link nie chodzi :no:
 
reklama
Do góry