reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

reklama
Dziś zrobiłam fotki dosłownie przed chwila brakło mi czasu.
Trochę świało nie teges,ale ujdzie.

A dzis bylismy na róży-dzikiej bedziemy robić sok i wino no i wyczaiłam pałki wodne w rowie całkiem dostępne.
Bardzo fajne na moje majsterkowanie może babcia też bedzie chciała bo ona też takie coś lubi.Jutro mam zamiar iść na pałkowe chabry !!:tak:;-)

Tomek już dziś miałczał ,że wszedzie moje pudejeczka bo wszystko się przyda.:tak::-)


Beatko z liści też fajne muszą być ,ja musze miec trwałe ,aby z rok poleżało.
Jak widzisz sztuczne lisćie i kwiatki jeszcze do stoika prawdziwego świerku powtykam ,ale to w poniedziałek .Pozniej uschniete iglaki wyciągne i bedzie Git!:-)

ps dwóch mi nie chce wczytać fotek mam nadzieję ,że coś widać
 

Załączniki

  • kwiatki 032.jpg
    kwiatki 032.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 135
  • kwiatki 042.jpg
    kwiatki 042.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 131
  • kwiatki 043.jpg
    kwiatki 043.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 131
  • kwiatki 040.jpg
    kwiatki 040.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 130
Justysia bardzo ładny ten stroik :tak: Kolorki fajnie dobrane

Ewa świetny tort :-D A jak zrobiłaś takie okrąglutkie piersi? :-D Jaki dajesz barwnik, że wychodzi taki kolor cielisty?
 
Kamlotka piersi są krągłe bo upiekłam je w miseczce małej okrągłej z IKEA. Wydrążyłam środek i wypełniłam bitą śmietaną.
Kolor cielisty = trochę czerwonego + trochę żółtego :-)
 
reklama
Do góry