reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

Widzę, że fotografia to hobby prawie każdej z nas więc ja też nie będę oryginalna jak powiem, że też to lubię. Pstrykam zdjęcia wszystkim tylko nie sobie, i nie lubię patrzeć na siebie na zdjęciach, więc ogólnie ja mam mało zdjęć.

Jak byłam jeszcze w liceum :)szok:kiedy to było:szok:) to interesowałam się psychologią i troszeczkę prawem, a dokładniej to kryminalistyką i myślałam, że na studia pójdę właśnie na któryś z tych kierunków, no ale życie potoczyło się troszeczkę inaczej i wygrało zamiłowanie do cyferek;-) i przedmiotów bardziej informatycznych, więc większość rzeczy związanych z komuterem jest mi w miarę bliskie, no mówię oczywicie o oprogramowaniu, bo szprzętem to zajmuje się mój M. i jakoś tak razem się tym bawimy. :-p:-p:-p nawet jak mała się urodziła, to mój M śpiewał do niej nie "Monika dziewczyna ratownika" tylko "Monika dziewczyna informatyka" :-D:-D:-D. W ciąży chciałam zacząć bawić się troszeczkę grafiką komputerową, no ale teraz trochę mi na to czasu brakuje i jeszcze w sumie niewiele wiem, może uda się to nadrobić.

Ewa85 a jaki programik byś poleciła, bo ty chyba się tym interesujesz??

A jeżeli chodzi o wcześniejsze zainteresowania to przynajmniej próbuję je podtrzymywać chociaż czytając o nich, mój ulubiony autor to J.Grisham (kryminały prawnicze) i jego książki to namiętnie czytałam - jak miałam więcej czasu. Dodatkowo uwielbiam patrzeć jeszcze na wszelkie sporty wodne (sama w podstawówce chodziłam to klasy pływackiej) i na męską siatkówkę (godzinami mogę oglądać mecze naszych chłopaków).
Robótek ręcznych jakoś nie lubię - więc szydełka, druty i hafty to nie dla mnie, ale podziwiam tych, którzy to robią, bo mi się to wydaje strasznie nudne. Wilsonka podziwiam cię.
Jestem też totalnym antytalenciem plastycznym więc rysować, malować też nie potrafię.
Gotowianie w kuchni też mnie jakoś nie wciągało do tej pory - lubię tylko robić sałatki i piec ciasta, no ale teraz jak mała jest to troszkę więcej czasu będę w kuchni spędzała, to może bardziej się w to wciągnę. to tyle o mnie ;-);-);-)
 
reklama
ŁOŁ ale fajniasty wątek :-):-):-) Jakś miła odskocznia od codzienności :-):-):-) Mojm hobby są psy w pełnym temacie : posiadanie, kynologia, genetyka,zdrowie itp , horrory (książka i film) , motory i samochody terenowe ... przed dzidzią czasami cosik nawet w nich pogrzebywałam ale teraz brak czasu na wszystko :szok: a jak niunia podrośnie to będę już starym capem bez siły na nic :-)
willsonka piękne motylki :tak::tak::tak: tylko pozazdrościć takiego talentu :-)
justysia85 co do prawka na motor u mnie to samo ... mój TŻ powiedział, że tego by nie zniósł wystarczy mu że co chwilę latam po polsce z psami na wystawy czasami 700 km w jeden dzień i jak by mu doszła jeszcze moja jazda na motorze i podkradanie mu jego motoru to by padł na zawał ... drogą kompromisu postanowoliśmy że jak uda nam się kupić Qada to będę mogła sobie pomykać po działkowej wiosce :-):-):-)
Co do motorku w wersji rodzinnej takie cosik by nam się przydało :-):-):-) fotki ze zlotu



 
Hehe Beata mój właśnie remontuje ruska z wózkiem bocznym, żebyśmy mogli czasem razem pojeździć, bo z tym motocyklem co mamy, to na zloty będę jeździła samochodem za mężem:-D
A już mi brak jazdy, cała ciążę mogłam tylko patrzeć jak mój jeździ.
 
Widzę,że nie tylko j jestem pasjonatką choperów:-D;-).Cieszę sie bardzo:-D:-D:-D.

BEATKO tak to już jest z tymi chłopami naszymi.Ja tez chyba musze pomyśleć o KŁADZIE:-D;-)!!!
:tak::tak::tak:takie fajne motorki zbocznym wózkiem.Kiedyś znalazłam taką samą viago jak mysmy mieli na allegro tylko z wózkiem :-D:-):tak::tak::tak:!!!
Kurcze o motorach mogłabym gadać i gadać.
JAk dam rady to kiedyś wrzóce pare fotek ze zlotu.Tylko trzeba zdjęcia odkopać i przez skaner w kompa rypnąć;-)!!

JAK JA KOCHAM WARKOT SILNIKA I STRZELANIE Z RURY!!!;-)
 
Beata a co ty o 4.30 spać nie możesz, już na forum?? szybciutko dzień zaczynasz:-):-):-)
Ja może do mega śpiochów to nie należę, ale u mnie dzień zaczyna się między 5.30 a 6.00, no ale o 4.30 to jeszcze śpię.
 
widze ze sporo nas fanek motorow i ryku slinikow:) ja dla odmiany lubie scigacze, raczej kocham a ten dzwiek...brrr az ciary przechodza, dlatego kazdy wyscig byl moj, mowie tu o british superbike ale na Moto GP tez jezdzilam z mezem:-D my mielismy kupic kawasaki ale w tym samym tygodniu dowiedzialam ze jestem w ciazy wiec kupilismy zielono jaskrawy wozek, zeby nie bylo, to teraz chwilowo moja kawaski, chwilowo bo kiedys napewno kupie ninje:-);-) ahh te wspomnienia, az mi sie lezka zakrecila w oku, fajnie bylo jezdzic pod na miot na 3 dni i kazdego ranka budzil cie ryk silnikow, szybkie sniadanko i szlismy na tor.....
wrzucam fote mojej obecnej "kawasaki" i takiej ktora bedziemy wkrotce mieli:-)

a poza tym uwielbiam wyscigi tirow:tak: tbo tiry kiedys byly moja pasja, kupywalam ksiazki o nich i musialam wszystko wiedziec:-p
 

Załączniki

  • P1020754.jpg
    P1020754.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 86
  • SSA44534 (2).jpg
    SSA44534 (2).jpg
    49,2 KB · Wyświetleń: 75
a moja pasja jest ogród. Moglabym spędzać tam całe dnie. Niestety w tym sezonie zaniedbałam go strasznie z poodu małego,ale nadrobie na wiosne mam nadzieje. Najwiekszą satysfakcje sprawia mi hodowanie nowych roslinek. Uwielbiam też robić i malować figurki gipsowe. Aniołki i inne cuda. Zrobiłam ich już kilkaset i porozdawałam po rodzinie, znajomych a kilkadzisiąt trafiły na loterie WOŚP. Teraz nie maluje ze względu na zapach farb, ale z pewnością wróce do tego.
 
Beata a co uwielbiasz czytac? ja uwilbiam kryminaly, ahh ksiazki to jak nalog, jak zaczne to nie moge przestac, czasem czytalam non stop az do rana az dowiedzialam sie zakonczenia....:-)
Wilsonka super motylki, szczerze to ja nie mam pojecia jak to sie robi:sorry2:
ja czytam thrillery psychologiczne, ale kiedys same horrory. W sumie całą ciążę czytałam , najbardziej lubię Patersona i Alex Kavę.
 
reklama
Widzę,że nie tylko j jestem pasjonatką choperów:-D;-).Cieszę sie bardzo:-D:-D:-D.

BEATKO tak to już jest z tymi chłopami naszymi.Ja tez chyba musze pomyśleć o KŁADZIE:-D;-)!!!
:tak::tak::tak:takie fajne motorki zbocznym wózkiem.Kiedyś znalazłam taką samą viago jak mysmy mieli na allegro tylko z wózkiem :-D:-):tak::tak::tak:!!!
Kurcze o motorach mogłabym gadać i gadać.
JAk dam rady to kiedyś wrzóce pare fotek ze zlotu.Tylko trzeba zdjęcia odkopać i przez skaner w kompa rypnąć;-)!!

JAK JA KOCHAM WARKOT SILNIKA I STRZELANIE Z RURY!!!;-)

Kochane jak w nocy znów znajdę chwilkę to wstawię troszkę fotasek ze zlotu Harleya ... jest na co popatrzeć aż serce z żalu ściska że teraz to wszystko się zmieni ... Jest nasze kochane słoneczko i trzeba troszkę przysiaść na dupce ...
 
Do góry