reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

Widzę, że miłośniczek motorków to tutaj sporo się zebrało, ja jakoś miłością do nich nie pałam, ale chciałabym się kiedy przejechać i zobaczyć jak to jest i jak to któraś wcześniej napisała "poczuć wiatr we włosach", może mi to kiedyś będzie dane ;-);-);-), no i może i mi się to spodoba:tak::tak::tak:
 
reklama
adudz napewno by ci sie spodobalo....wierz mi.
ja jak pierwszy raz wsiadlam na motor to az mialam motyle w brzuchu i tak do dzis dnia jak tylko slysze dzwiek silnika i smrodek a raczek ten cudny zapaszek spali, ahhh a jak chlopaki pala gume, cudo!

Dziewczyny jakiego rodzaju muzyki sluchacie????
Ja nie zamykam sie na jeden rodzaj muzyki, od gowniary bylam fanka Rammstein, moze znacie ten zespol:confused: a dzis z wiekiem jak robie sie stara:tak: to lubie tez czasem sluchac Country:tak::tak::tak::tak:;-) ale czasem musze wlaczyc sobie cos ostrego i zrelaksowac sie....przy metalu:-)
 
tak sobie pomyslalam ze skoro tyle jest tu milosniczek trzaskania zdjec, to moze bysmy wklejaly interesujace zdjecia ciekawych miejsc, rzeczy, zwierzat itp jakie udalo sie nam zrobic????? co wy na to?:confused:
 
Dziewczyny jakiego rodzaju muzyki sluchacie????
Ja nie zamykam sie na jeden rodzaj muzyki, od gowniary bylam fanka Rammstein, moze znacie ten zespol:confused: a dzis z wiekiem jak robie sie stara:tak: to lubie tez czasem sluchac Country:tak::tak::tak::tak:;-) ale czasem musze wlaczyc sobie cos ostrego i zrelaksowac sie....przy metalu:-)

Beatko to podaje Ci rączkę pod względem muzyki... No tylko beż tego country, bo nie trawie. :no: Ja miałam swego czasu tak, że jak puszczałam Metallice głośniej niż norma poduszcza ;-) to był znak że mam kiepski humor i się wyciszam. Nikt tego nie mógł zrozumieć.... :-D:-D
Mój M. to rockowiec z natury tak więc wiadomo jakie klimaty w domostwie panują.
 
Ja nie trawie metalu,musze miec naprawde dobry dzień!!
Natomiast nałogowo z mężem słuchamy blussa,DŻEM gości u nas często:tak:,takie zlotowe klimaty!
Lubie także dobry hip-hop,rap,ale nie jakieś rzucanie mięsem !!
No i jak na kobiete przystało ,klasyka i PSALMY P.RUBIKA;-)!

Jak byłam gówniarą to boysbend ,jak każda małolata,heehe !!Ale to historia :-D:-);-)!!
 
Dżem i owszem i w ogóle polski rock lat 90tych, Wilki, Ira, Lady Pank, Perfect i takie tam. No i Stare Dobre Małżeństwo czyli takie smęty, ale przynajmniej teksty ambitne, bo jedno czego nie lubie w muzyce, to beznadziejnych tekstów.
Czasem Vivaldiego lubię posluchać, te skrzypeczki!!!

Ja zdjęcia robię, owszem, ale nie mam chyba do tego smykalki, jednak chetnie pooglądam:tak:
 
Wschód słońca nad jeziorem
sqrsic.jpg

godzina 4 rano w lipcu - widok z mojego okna
10qky6b.jpg

Czerwcowy zachód słońca nad polskim morzem
30c9gkz.jpg
 
Beatko to podaje Ci rączkę pod względem muzyki... No tylko beż tego country, bo nie trawie. :no: Ja miałam swego czasu tak, że jak puszczałam Metallice głośniej niż norma poduszcza ;-) to był znak że mam kiepski humor i się wyciszam. Nikt tego nie mógł zrozumieć.... :-D:-D
Mój M. to rockowiec z natury tak więc wiadomo jakie klimaty w domostwie panują.
dokladnie ja mam to samo....jak chce sobie poprawic humor to w domku leci sepultura, rammstein lub zupelnie cos innego ---- dark gothic.
moj M tez slucha wylacznie ostrej muzyki, teraz musimy sie powstrzymywac z puszczaniem muzy w samochodzie jak jezdzimy z mala:-(

a poza tym zdjecia pierwsza klasa, co za nieziemski widok z okna. ja z mojego widze drzewa a jak spojze w dol to moj ogrodek zarosniety zielskiem:-D:-D
 
reklama
ja dodam widok z miejsca oddalonego 30 minut drogi z mojego miasta:-)
 

Załączniki

  • SSA42205.jpg
    SSA42205.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 52
Do góry