reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zainteresowania

Widziałam, przeglądałam, raczej udziału nie wezmę bo nie mam odpowiedniego dziecka w rodzinie. Ale za to dziś w pracy się wyżyję, mam zajęcia z dziećmi, będziemy robić ozdoby, bo na choince w pracowni tylko bombki (pomalowane przez dzieci). To co robiły rok temu schowałam i powiem że zginęło, trzeba nowe, hihihi. Dzieciaki będą zachwycone!:-)
 
reklama
Ja bym sie pobawila z synem w robienie tych ozdob, tylko, ze on jest niedlugo przed wyjazdem i calymi dniami w szkole teraz, a jak wolne bedzie mial na swieta to poleci z ojcem na Martynike, to nie wiem czy znajdziemy na to czas.

JusteMe ten lancuch wyglada efektownie i chyba lubisz bez, bo masz w tej tonacji chyba praktycznie cale mieszkanie.
 
To prawda, mam mieszkanie w takich spokojnych i naturalnych kolorach- podłoga ciemna, większość mebli z jasnegodrewna, kanapa kremowa... Eh... już widzę małe, łapki upaćkane dżemem np, na tej kanapie:-D
 
Uuups, u mnie salon i przedpokój są JASNOŻÓŁTE:szok: Malowanie w lipcu było, po dwóch tygodniach już były ślady siostrzeńca, a niby ma 7 lat i już kapuje że nie można....:sorry:
 
:-D :-D :-D czyli w maju 2011 będziemy wszystkie robiły remonty i malowały ciemne lamperie przy podłodze:-) A może do łask wróci po prostu boazeria?:-D Nic tego nie zniszczy przecież!:-D
 
To prawda, mam mieszkanie w takich spokojnych i naturalnych kolorach- podłoga ciemna, większość mebli z jasnegodrewna, kanapa kremowa... Eh... już widzę małe, łapki upaćkane dżemem np, na tej kanapie:-D
ha ha ha a u nas różnie. meble skórzane, więc i szybko się wyczyści, szafa w dużym pokoju ciemna ufff- jedynie podłoga jasna.
a w pokoiku dziecka, szafa jasna, komoda przyjdzie ciemna, podłoga śrdeniociemna he he i chyba przyjdzie jakiś fotel do karmienia- myślę o ciemnym bązie :-)
 
A jak zamierzacie spędzić Wigilię i święta???
Gdzieś na wyjeżdzie czy w swoich domkach???
 
reklama
A jak zamierzacie spędzić Wigilię i święta???
Gdzieś na wyjeżdzie czy w swoich domkach???
my jak co roku wigilia najpierw bardzo kameralnie u teściów (6 osób) a później u moich rodziców (w porywach od 20 do 30 osób + Mikołaj) a I i II dzień świąt najpierw u jednych a później u drugich..
za rok planujemy w końcu zorganizować coś u siebie bo w końcu będziemy mieli do tego warunki :-)
 
Do góry