reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zainteresowania

Jak nie masz kontaktu częstego z tym dzieckiem to nie wiadomo czy rzeczywiście jest na tyle bystre do tej zabawki czy nie. Kojarzę trzylatki które grają w gry komputerowe, ale i takie które jeszcze nie mówiły w tym wieku, nadrabiały rozwój później. Różnie bywa:no: Ale z opisu zabawka wydaje się fajna:-)

Wampi, mądralo, pochwal się co pokupowałaś za prezenty, może nas jakoś natchniesz?:-)
 
reklama
uff, ja wlasnie wrocilam z zakupow i polowe prezentow juz mam :D na druga polowe sa pomysly wiec chyba nie bedzie tak zle :D
 
malz dostanie 3ksiazki, jego siostra babska kolorowa myszke do lapa i balsam do ciala, tesciowa tez balsam i jakas ksiazke kucharska, moj brat encyklopedie polskiego hip-hopu, matka zestaw ceramicznych pojemnikow na kawe, herbate i cukier a do tego zestaw kosmetykow pomaranczowych z ziaji, ojciec ksiazke o origami (jego ostatnia pasja). skromnie ale dla kazdego to co lubi i co sie przyda, finanse nie pozwalaja nam zbytnio szalec. wszystkim kupie do tego grube kolorowe skarpety :p
 
ja też prezenty mam już z głowy - dzisiaj padły ostatnie strzały ;-)
nie mamy tylko wciąż prezentu dla siebie - postanowiliśmy z mężem w natłoku wydatków kupić sobie coś wspólnego, co przyda się do naszego nowego mieszkania.. wstępnie padło na garnki do indukcji ale jeszcze rozważamy tę opcję i pewnie stanie na niczym hehe :rofl2:
 
też na nie patrzyłam bo są w wersji czarnej co bardzo by nam odpowiadało ale niestety nie można ich używać na blatach indukcyjnych więc wybraliśmy inny model - też tefala
 
jesli nie macie pomyslu na prezent dla faceta a choc troche lubi on czytac to polecam:

Wydawnictwo W.A.B.
w wersji blogowej malo strawne ale po zredagowaniu i korekcie ksiazke czyta sie calkiem niezle. z cala pewnoscia pomaga ona zrozumiec facetowi ze nie on jeden na swiecie musi znosic babe w ciazy i jest przerazony perspektywa zostania ojcem. a jesli i my poczytamy to dowiemy sie troche o psychice 'ciezarnych' mezczyzn ;)

BOBAS. INSTRUKCJA OBSŁUGI
swietny poradnik dla przerazonych przyszlych ojcow. napisany naprawde jak instrukcja obslugi komputera czy odtwarzacza dvd!;)
 
A ja nie mam jeszcze nic:szok: Tylko pomysł na prezent dla ojca - tak się rozleniwił że mu się nie chce golić, kupię mu elektryczną maszynkę. Zastanawiał się czy nie zapuścić brody, ale wyglądał 10 lat starzej:sorry: i zrezygnował.
A mojej mamie przydałyby się nowe okulary, ale nie wyrobię finansowo, rodzeństwo się nie chce dołożyć:confused2:
Myszka mnie natchnęła - siostrzenicy się zdarły litery z klawiatury:-p

Awru, a Ty co pokupowałaś? Może też się znajdzie jakieś natchnienie?
 
reklama
Z serii „Ozdoby do domu”

Lampion papierowy


Potrzebne będą:
Karton biały, kredki woskowe, nożyczki, strugaczka, folia aluminiowa, żelazko
Na karton ostrugujemy wosk z kredek, tak aby przykrył kartkę cienką warstwą, nie staramy się stworzyć wzorów, niech kolory mieszają się dowolnie. Kartkę nakrywamy folią aluminiową i przeprasowujemy nagrzanym, ale niezbyt gorącym żelazkiem. Zdejmujemy folię – wosk na kartce powinien się rozpuścić, tworząc fantastyczne kształty i plamy kolorów. Po drugiej stronie kartki rysujemy wzory, dobrze jest wcześniej przygotować sobie szablony, tak aby wzór był równy. Wycinamy wzór, nacinając również miejsca zaznaczone na czerwono. Następnie składamy wzór w koło, wsuwając jedno czerwone nacięcie w drugie. Powinna się ukazać cała choinka na kolorowym okręgu. Formujemy całość w ładne kółko, stawiamy w środek podgrzewacz.
Taki lampion stawiamy na talerzyku, nie zostawiamy go bez nadzoru.
 

Załączniki

  • kartka.jpg
    kartka.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 32
  • szablon.jpg
    szablon.jpg
    3,3 KB · Wyświetleń: 36
  • składanie.jpg
    składanie.jpg
    7,3 KB · Wyświetleń: 39
  • zlozone.jpg
    zlozone.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 44
Do góry