reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze zainteresowania

Prezenciki na choinkę

Potrzebne będą: małe pudełka, np przecięte na pół pudełka po zapałkach, albo pocięte malutkie kosteczki styropianu, błyszczący papier do pakowania prezentów, ładna gruba nitka, np. złota, cienka zielona nitka w kolorze choinki

Pudełeczka pakujemy jak miniaturowe prezenty, obwiązujemy błyszczącą nitką jak kokardą. Dowiązujemy w dowolnej części prezenciku zieloną nitkę do powieszenia na choince.
Uwaga! - ostrzegamy dzieci (i mężów), że te prezenty są puste w środku, gdyż pokusa rozpakowywania jest ogromna!
 

Załączniki

  • prezent.jpg
    prezent.jpg
    11,1 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Awru, a Ty co pokupowałaś? Może też się znajdzie jakieś natchnienie?
mamie - super hiper kremy przeciwzmarszczkowe bo idą u niej jak woda;
teściowej - zestaw kosmetyków z Body Shop - balsam, żel itd itp bo to chciała;
tacie i teściowi - też zestaw kosmetyków - nie wiem jak teść ale mój starszy jest mistrzem w ekspresowym wylewaniu wszelkich zapachów na siebie;
szwagierce (nastolatka) - skórzany pasek i zestaw z Body Shop;
szwagrowi (ciut starszy nastolatek) - zestaw książek;
bratowej - skórzany portfel;
bratu - imprezową koszulkę bo tych dla niego nigdy dość;
chrześniakowi - karnet do parku zabaw i big samochód :-)
 
mamie - super hiper kremy przeciwzmarszczkowe bo idą u niej jak woda;
teściowej - zestaw kosmetyków z Body Shop - balsam, żel itd itp bo to chciała;
tacie i teściowi - też zestaw kosmetyków - nie wiem jak teść ale mój starszy jest mistrzem w ekspresowym wylewaniu wszelkich zapachów na siebie;
szwagierce (nastolatka) - skórzany pasek i zestaw z Body Shop;
szwagrowi (ciut starszy nastolatek) - zestaw książek;
bratowej - skórzany portfel;
bratu - imprezową koszulkę bo tych dla niego nigdy dość;
chrześniakowi - karnet do parku zabaw i big samochód :-)
awru matko ile prezentów.
my wigilię we 3 spędzamy.
ja mój M i jego syn. prezenty dla nich już mam :-p
 
to jeszcze nic.. wigilię zawsze spędzamy w dużym gronie - mama + 2 jej siostry z rodzinami.. każda z sióstr ma już wnuki ale zasada jest taka, że prezenty dzieciom robią tylko rodzice, którzy sami mają dzieci więc za rok jak już będziemy mieli bejbiaka dojdzie tego trochę :eek:
 
ja to rodzcom i tesciom ze kupujemy nic,doszlismy do wnosiku ze juz za stazi jestesmy:-)sa wnuki,u nas synek noi lepiej tylko dzieciom kupowac
 
Wampi, Aga, to co kupiłyście?
Ja mam prezent dla mojago leniwego nastoletniego siostrzeńca - koszulkę z napiesem "Born to sleep" i symbolem gościa na łóżku, tak jak na znaku drogowym hotelu
 
reklama
Dzis ide na Wigilie do znajomych, chociaz wcale mi sie nie chce, specjalnie nie mam do tego humoru po wczorajszej wiadomosci, ale jak juz obiecalam to pojde. Wczoraj sfinalizowalam ostatni przezent,.kupilam ich malej jednak ten komputer, o ktorym wczesniej pisalam, bo nie mialam glowy do szukania czegos innego. Jak za powazny dla niej to trudno, pobawi sie za rok, czy dwa, a i teraz tam moze sobie klikac, nawet jak bez sensu, to pewnie bedzie zadowolona, bo zawsze cos tam bedzie gralo, czy dzialo sie cos innego.
 
Do góry