reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupowe szaleństwa

reklama
Ania te puzle to swietna sprawa bo i tez izoluja od podlogi no i jak sie przewroci to mietko!
Maniulka a fotelik to taki do spania? Super sprawa!

A to moje na swojej maszynie:
 
Ania takie puzzle to super sprawa ja swoje kupowałam w biltemie:-)
Jojob fotelik to taki do siedzenia bardziej ale mała czasami sie kładzie i bajke ogląda jeszcze się mieści na długość:tak:
Rowerek fajny,my dostalismy jeden wydatek mniej :-p
 
wiem puzzle są super ja moje kupiłam w nille,a dopiero potem zobaczyłam że w biltemie o połowe tańsze
chciałam się pochwalić butelką , może o niej już słyszałyście a jeśli nie to jest to butelka samopodgrzewająca się , dość droga bo kosztuje 299nok i 6 jednorazowych wkładów to ok 75nok ale warta jest swojej ceny
 

Załączniki

  • P1040984.jpg
    P1040984.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 118
Cześć kochane Mamuśki ;-)

Widzę, że wątek chyba specjalnie dla mnie otwarty :-D jutro porobię zdjęcia wszystkiego,co kupiłam w ostatnim tygodniu :-D

W H&M są przeceny,ale niewielkie, ja mojej kupiłam kilka drobiazgów - jutro wyprasuję i porobię zdjęcia :-D a i w Lindexie kupiłam tez fajną kurtkę przecenioną z 300 na 150 :-)
Na allegro też ful kupiłam,ale to powklejam za jakiś czas jak z PL przywieziemy (czyli pod koniec VIII - bo to ciuszki jesienno\zimowe )...
 
butelka wystrzalowa , tez nigdy wcześniej takiej nie widzialalm:))))

fajne rzeczy , a ta piaskownica jak złoto w Norge:)tez taka mialam, a skąd piasek ?

a to mój ostani zakup

moz-screenshot-1.png

moz-screenshot.png
Klups_Safari_lozko_120_60.jpg




jutro zrobie zdjęcie u sieb z pościela i baldachimem:)


a dla Czarka na pociechę o , tyle , że jeszcze paczka nie dotarla...


ZJEZDZALNIA SZKLANE KULE TOR MARBLE RUN QUERCETTI (1073024817) - Aukcje internetowe Allegro

tez ostatni polowałam na dekory z naturalnego kamienia do łazienki w związku z remontem ale wszędzie były drogie, i przypadkiem znalazłam faceta ktry tym sie zajmuje i ma o polowe taniej niż w tych marketach budowlanych , he he swoją droga to nie źle na nas zarabiają....
a40rqa.jpg


u mnie na mrowki sprawdzil sie dezodorant fa taki slodki zapach :)))
 
reklama
Do góry