reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Nasze zakupowe szaleństwa

Temat na forum 'Mamy z Norwegii' rozpoczęty przez maniulka, 14 Czerwiec 2010.

1. maniulka

maniulka Pozytywnie zakręcona:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to ja pierwsza

Stoliczek zabaw na balkon
    Fotelik
    Płaszczyk i kurteczka

2. JoJoB

JoJoB mamuniaDziabunia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ania te puzle to swietna sprawa bo i tez izoluja od podlogi no i jak sie przewroci to mietko!
    Maniulka a fotelik to taki do spania? Super sprawa!

A to moje na swojej maszynie:

3. reklama
  4. maniulka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ania takie puzzle to super sprawa ja swoje kupowałam w biltemie:-)
    Jojob fotelik to taki do siedzenia bardziej ale mała czasami sie kładzie i bajke ogląda jeszcze się mieści na długość:tak:
    Rowerek fajny,my dostalismy jeden wydatek mniej :-p

5. AniaSm

AniaSm Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wiem puzzle są super ja moje kupiłam w nille,a dopiero potem zobaczyłam że w biltemie o połowe tańsze
    chciałam się pochwalić butelką , może o niej już słyszałyście a jeśli nie to jest to butelka samopodgrzewająca się , dość droga bo kosztuje 299nok i 6 jednorazowych wkładów to ok 75nok ale warta jest swojej ceny

Załączniki:

6. maniulka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ania normalnie pierwszy raz w życiu widze taką butelkę :szok::szok::szok:

7. Ewelinka27

Ewelinka27 szczęśliwa mamusia :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć kochane Mamuśki ;-)

Widzę, że wątek chyba specjalnie dla mnie otwarty :-D jutro porobię zdjęcia wszystkiego,co kupiłam w ostatnim tygodniu :-D

W H&M są przeceny,ale niewielkie, ja mojej kupiłam kilka drobiazgów - jutro wyprasuję i porobię zdjęcia :-D a i w Lindexie kupiłam tez fajną kurtkę przecenioną z 300 na 150 :-)
    Na allegro też ful kupiłam,ale to powklejam za jakiś czas jak z PL przywieziemy (czyli pod koniec VIII - bo to ciuszki jesienno\zimowe )...

8. ^marta^

^marta^ mamuśka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. ana79

ana79 mamuśka ....

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    butelka wystrzalowa , tez nigdy wcześniej takiej nie widzialalm:))))

fajne rzeczy , a ta piaskownica jak złoto w Norge:)tez taka mialam, a skąd piasek ?

a to mój ostani zakup

[​IMG] [​IMG]

jutro zrobie zdjęcie u sieb z pościela i baldachimem:)

a dla Czarka na pociechę o , tyle , że jeszcze paczka nie dotarla...

ZJEZDZALNIA SZKLANE KULE TOR MARBLE RUN QUERCETTI (1073024817) - Aukcje internetowe Allegro

tez ostatni polowałam na dekory z naturalnego kamienia do łazienki w związku z remontem ale wszędzie były drogie, i przypadkiem znalazłam faceta ktry tym sie zajmuje i ma o polowe taniej niż w tych marketach budowlanych , he he swoją droga to nie źle na nas zarabiają....

u mnie na mrowki sprawdzil sie dezodorant fa taki slodki zapach :)))

10. reklama
  11. maniulka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ana ale będziesz miała wy.....ą łazienkę,uwielbiam takie klimaty :-)
    śliczne łóżeczko:tak:

12. JoJoB

JoJoB mamuniaDziabunia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wrzuce stronke z finna tutaj aby jak co latwiej bylo znalezc.

Gis bort - Få ting gratis - Ting gis bort på FINN Torget

A kota to sama bym wziela ale wlasnie jak sie wyjezdza to nie ma z kim zostawic.Poza tym kot raczej sie do czestych podrozy nie nadaje, bo raz ze na smyczy to sorry ale glupio tak, wiec moze wsiaknac.

pa

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie