reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupowe szaleństwa

nie widzę Maciejka :(
dzisiaj byłam w centrum i masa przecen - w cubusie kupiłam 2 bluzki - tuniki za łączną kwotę 80nok :) , niestety nie mogłam za wiele szaleć bo miałam bardzo mało czasu ale może jutro się jeszcze wybiorę
 
reklama
hej dziewczyny to jak z naszymi planami prezentowymi , macie juz jakies pomysły dal swoich dzieci , ja mam pustke , podsuńcie cos dla 4-latka , edukacyjnego...
 
a może tak duplo mój młody go uwielbia... ale dzieci to nie taki duży problem gorzej z tymi większymi dziećmi jak mężowie please dajcie jakiś pomysł na taki prezent??????
 
ja mojemu kupuje szlafrok bo on już kilka razy mój ubrał ,a jak śmiesznie przy tym wygląda hahaha bo on wysoki ;)
Ana ja mojej bratanicy to z reguły kupuje jakieś ciuszki albo coś co jest na topie , w tym roku księżniczki ;) , ale mojemu chrześnikowi kupiłam na urodziny pościel w dinozaury więc może coś w tym stylu :)
 
no dla tych starych to ja jestem też za cd i tak szukam ino co by mi tez podpasowało , od razu moze jakieś dvd z koncertem ....
albo zegarek?

czarek teraz dostał lego złożyl sobie potem w odstawke , jakoś go to nie kręci , ciuchy to muszą byc z CARSAMI, POSCIEL OD TEŚCIOWEJ W CARSY...NORMALNIE nie wiem , albo mi juz szajba odwala z tym abawkami, moze jakś gre , macie cos dla swoich dzieciaków jakąs gre co ich pochłania , my na razie sudoku , piranie i małpki....

o to by mu sie spodobało , ale on ma full takich zabawek:
http://www.biltema.no/no/Fritid/Lek-og-hobby/Radiostyrt/RC-helikopter-FLY-M01/

a to polecam i dla chłopca i dziewczynki -super
http://www.biltema.no/no/Fritid/Lek-og-hobby/Innendors/Togbane-100-deler/


resizepic.asp



i w biltemie mozna zawsze cześci dokupic
 
Ostatnia edycja:
ja mojemu kupuje ciuchy, ze sportowych, mam juz bluze polarowa h2o i jeszcze cos dorzuce. dzieciom w tym roku robie malutkie, zamowilam na necie serie z elfami: szczoteczki do zebow, bidony, zegarki i pozytywki. u nas jazda na "efly", pokoj tez oczywiscie musialam przemalowac, codziennie czytamy ksiazki o elfach, ogolnie jazda, lamia nawet buty wyludzila
 
reklama
u mnie jazda na Carsy I toystory....nic nie chce nosic jak nie ma "autek", pokój w Carsy aż nie moge na to patrzec!!!
 
Do góry