reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

reklama
Hmm, a czy ja mogę już rozłożyć łóżeczko czy lepiej z tym poczekać jeszcze? Termin mam na 20 października a łóżeczko zamówione- na dniach powinno przyjść :)
 
Sweetheart, myślę, że możesz a w każdym razie moją zgodę masz. Wszak na pewno to nikomu nie zaszkodzi (no chyba że ktoś się akurat na nie niefortunnie przewróci!).

Doris, podobnie myślałam póki lekarz nie dał mi kopa na rozpęd z wyprawką ;p
 
Sweetheart, myślę, że możesz a w każdym razie moją zgodę masz. Wszak na pewno to nikomu nie zaszkodzi (no chyba że ktoś się akurat na nie niefortunnie przewróci!).

Doris, podobnie myślałam póki lekarz nie dał mi kopa na rozpęd z wyprawką ;p

Ale mój dzisiaj powiedział, że szyjka długa i zamknięta więc nawet jak się w weekend trochę wyposażyłam w rzeczy do szpitala i kosmetyki to już dziś nie mam takiego zapału :p
W sumie to niewiele mi brakuje bo tego łóżeczka (pościeli nie kupuję bo mały będzie w otulaczu i jeszcze mam dwa spiworki), może kilku rzeczy dla małego (musze poprasować i wtedy się zorientuję co dokładnie) no i prześcieradło na materacyk bo jedno mam. Koleżanka kupuje szumisia i otulacz :-) może jeszcze nianię bym chciała ale to zostawię dla mamy albo kogoś innego ;-) no i karuzelę jeszcze chcę ale z tym też mogę poczekać. Podsumowując, nie jest tak źle :-D

Aha, dzisiaj przyszła wanienka i czekam jeszcze na smoczki i Purelan 100 :-)
 
Hmm, a czy ja mogę już rozłożyć łóżeczko czy lepiej z tym poczekać jeszcze? Termin mam na 20 października a łóżeczko zamówione- na dniach powinno przyjść :)

Ja mam termin na 28-go pazdz i lozeczko stoi od wczoraj ;-)

Dzieki dziewczyny, ja wlasnie czytam ze lateks dobry i mysle nad tym

BABY MATTRESS - NATURAL LATEX 7CM - 120x60cm - Choice of 3 covers! | eBay

To jest polska firma.

Aaaa z jakiej firmy najlepiej te wielkie podpaski kupic? :rofl2:
 
Kamila ja w poprzedniej ciąży kupiłam bella ale ich nie używałam, w szpitalu dawali szpitalne, a po powrocie do domu używałam podpasek always. Teraz jeszcze nie nabyłam.
 
Kamila ja poprzednio uzywalam always i teraz tez takie kupilam. Mam 2paczki tych duzych z 5kropelkami i paczke duzych night a potem zobacze jak to bedzie czy nadal te czy zmienie na mniejsze. Poprzednim razem z 1,5tyg uzywalam duzych a potem juz krwawienie bylo male wiec przeszlam na normalne a raczej mniejsze, a w szpitalu nie wiem jakie byly nie pamietam
 
reklama
Do góry