reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

Dobrze prawi Kamila:
- witaminę D od pierwszego dnia
- witaminę K od ósmej doby tylko dla karmiących cycem :)
Info też ze szkoły rodzenia, ale z pediatrą się widzimy dzisiaj lub w piątek, więc dopytam.
 
reklama
Colly witamina K i D są obowiązkowe, K podajesz przez chyba 3 msce, a D to teraz weszlo, ze do 18 r. ż. hehe ale jeszcze jest tak, ze jak karmisz mm to chyba K nie trzeba dawac

aha spotkalam sie tez z tym, ze niby w szpitalu podaja dawke wit K i nie trzeba jej juz podawac, ale jakos nie jestem tego zbyt pewna, bo chyba kazde dziecko dostaje w spzitalu wit K i u nas normalnie kazali dawac, wiec do konca to tez jakas niewyjasniona sprawa

Z tego co ja sie orientuje to jesli sie karmi piersia przez pierwsze 48h po porodzie to nie potrzeba wit K - chodzi mi o ta dawke ktora jest podawana maluchowi od razu po urodzeniu. W mleku matki jest tego podobno wystarczajaco duzo. Co do innych witamin to ja sie wacham jeszcze... Bo jednak tabletki to rowniez chemia :crazy:
 
Z tego co ja sie orientuje to jesli sie karmi piersia przez pierwsze 48h po porodzie to nie potrzeba wit K - chodzi mi o ta dawke ktora jest podawana maluchowi od razu po urodzeniu. W mleku matki jest tego podobno wystarczajaco duzo. Co do innych witamin to ja sie wacham jeszcze... Bo jednak tabletki to rowniez chemia :crazy:
Dzisiaj miałam spotkanie z pediatrą - witaminę K podają jeszcze w pierwszej dobie. Potem dopiero od ósmej doby przez trzy miesiące. Witamina D3 - do drugiego roku życia.
 
Malinka i Buba mscie foteliki Maxi cosi grey a gdzue jest przyklejona informacja o poduszkach powietrznych? Jakos wcześniej nie zwrovilam uwagi i teraz mnie zaczyna to draznic , tylko mi to przeszkadza?
 

Załączniki

  • 1441307917091.jpg
    1441307917091.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 80
Wcześniej tez nie zwrocilam uwagi a teraz mnie drażni i albo mam taki dzień i sie czepiam ale jutro na pewno przyjrze sie innym fotelikom
 
Julisia,

Ja swoje foteliki odbieram w poniedziałek to zerkne.

Ale z tego co pamiętam to na Guci pebble info miałam przyklejone przy podglowku :tak:

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Julisia tez info mam na widoku ale zerwałam, pokrowiec wypralam i nie ma śladu. Z tego co kojarzę to nawet sama zaczela odchodzić naklejka po jakims czasie to jej pomogłam :p
Z tym że ja mam Cabrio a nie Pebble.
 
Ostatnia edycja:
Do góry