reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

Anapi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Sierpień 2007
Postów
1 217
Miasto
Niemcy
W ciazy duzo pisalysmy o wozkach, pieluszkach, butelkach, chustach... teraz czas podzielic sie opiniami, doradzic lub odradzic zakup poszczegolnych produktow. Napiszcie jak sprawdzaja sie wasze wozki i wyposazenie maluszkow w praktyce.
 
reklama
Anapi bardzo dobry temat :tak:
wiec ja zaczne:

Wkladki laktacyjne z przylepcem firmy bella - odradzam

Kupilam mega pake 60 szt i zaluje. Strasznie na brodawkach zostaja po nich takie mechacenie, jak po wacikach takie niteczki. Jak brodawke mam mokra i chce pozniej mloda nakarmic to najpier musze cycka umyc :dry: Denerwujace szczegolnie gdy w domu mnie nie ma.
Mialam najpier inna firme, kurde nie pamietam jaka gdzie takich sytuacji nie mialam. Piers czysta byla, bez zmechacen po wkladce.
 
to ja odradzam wkładki laktcyjne babyono, jeszcze bardziej sie mechacą niż bella mama.
mi tam bella mama nawet pasują, ale moze ktos zna jakieś lepsze? :-)


xlander nasz jest rewelacyjny :)) :-D:-D

polecam też zamiast linomagu zielonego linoderm zielony.. to samo tylko ma dodatkowo witamine e i F no i jest w słoiczku... wygodniej sie nakłada :cool2:
 
Ja uzywam wkladek laktacyjnch baby dream (z Rossmanna), jestem zadowolona, nie mechaci sie, nie przecieka. Jedna pare nosze 2,3 dni (u mnie wylew nastepuje w czasie karmienia, a tak tylko kapie troszke).
 
Wkładki laktacyjne
POLECAM
: z Rossmana - Babydream - nie zostawiają żadnych kłaczków :)

Chusteczki nawilżone
POLECAM :
- Nivea Baby Sensitive albo Nivea Baby Soft&Cream - jedne i drugie jak dla mnie świetne - bardzo delikatne w dotyku, przyjemny zapach, morka warstewka na pupci wysycha błyskawicznie
ODRADZAM :
- Pampers Sensitive
- śmierdzą drożdżami, okropny zapach, kupiłam 6-pak na promocji w Rossmanie i muszę wykorzystać ale na pewno więcej nie kupię... myślałam że Małej jakaś infekcja wchodzi a to okazało się że te chusteczki tak cuchną...
- Dada z Biedronki - pachną bardzo ładnie, i zielone i fioletowe, jednak ja bardzo mokre, bardzo długo pozostawiają mokrą wartewkę na pupci i trzeba albo wycierać ją do sucha np chusteczka higieniczną albo długo czekać aż sama wyschnie, inaczej przy zapakowaniu takiej mokrej pupy w pamperaka odparzenia murowane...
 
Ostatnia edycja:
Ja uzywam chusteczek Pampers Sensitiv, byly u nas w szpitalu i teraz tez je kupilam. Jestem zadowolona bo sa bardzo delikatne, zapach tez OK, bo nie jest za mocny.
 
ironia ja stosuje wkładki babyono, i uważam że są naprawde spoko... nic mi sie nie chachmęci na cyckach i są bardzo chłonne !!

Chusteczki nivea używam... są spoko, choc polozna powiedziała, ze i tak poleca myc ciepłą wodą bo te chusteczki wszystkie jedne baaardzo podrażniają naskórek i potem latwiej o odparzenia dupciowe...

krem na odparzenia BEPANTHEN bezapelacyjnie !! Sudocrem jest spoko, ale to co zadziałał z dupką małej bepanthen to sie nie dzieje !!

do pępucha ocenisept KOZAK !! U nmnie w szpitalu te ciecie powiedzieli ze mam nic nie robic tylko wietrzyc... i co.. i dupa... małej zaczęło cos się sączyc, packac bleeee, jakis stan zapalny się wdał no bo cholera to jest na chłopski rozum siedlisko bakteri.. ale po 3 użyciach oceniseptu pępuszek marzenie !! !! !! Ładnie zasuszony, i myślę że najdalej jutro nam odpadnie :)
 
Super temat!

- Odradzam zdecydowanie wkładki laktacyjne Johnsona! Kupiłam dwie paki na promocji i podobnie jak u larvuni - kleją się do cyca, zostawiają nitki i nie da się ich odkleić od brodawki.

- bardzo polecam chusteczki Nivea Soft&Cream! Próbowałam kilka różnych i te wymiatają!

- jestem ogromnie zadowolona z wózka X-landerka. Świetnie się prowadzi, po schodach dajemy radę (w jednej ręce gondola, w drugiej stelaż), po wertepach spokojnie pojeździ. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę.
 
Ostatnia edycja:
Wkładki laktacyjne
POLECAM : z Canpol babies- nie zostawiają kłaczków i nie przeciekają.Jestem bardzo zadowolona.

Chusteczki nawilżone
POLECAM : Nivea Soft & Cream - są super,bardzo delikatne w dotyku mają śliczny zapach i szybciutko wysychają na pupci
ODRADZAM : Huggies natural care- mają nie przyjemny zapach, w dotyku są tak jak by szorstkie,mokra warstewka na pupci bardzo długo wysycha
Oliwka
POLECAM : Johnson's baby w żelu- jest bardzo wydajna i do tego ślicznie pachnie
Pampersy
POLECAM: Bella baby Heppy - maja fajny zapach i są bardzo chłonne.W ogóle nie mogę narzekać i bardzo je polecam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
POLECAM:tak:
-wkładki laktacyjne z rosmana-nic sie nie mechaci a cena spoko
-chusteczki dada-dla mnie nie sa za mokre
nivea-w normie
pampers (sensitiwe i te zwykłe) najlepsze
-pieluszki dada- super cena i jakosc
huggisy-strasznie sztywne
happy-w miare
pampers- ok
pampers-premium care-dramat maja taka siasteczke i jak Olek zrobi kupke podczas snu to ta siasteczka tak sie przykleja do pupy
-mleczko i płyn do kapieli johnson-super bez alergii

ODRADZAM:no:
-chusteczki huggies-strasznie sztywne i bardzo mokre
-podkłady poporodowe bella mama- dramat (normalnie tyłek mi optarły:szok:)
 
Do góry