reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

odradzam równiez
chusteczki dada z biedronki - straszny syf, na dodatek tak mokry, że nie wiadomo czy młody sie zlał czy to chusteczka...
chusteczki mokre z lewiatana również średnie.. nie są tak mokre ale pachną jak guma balonowa

polecam za to chusteczki z lidla nasz numer 1 :-) ew chusteczki bambino ;-)
 
reklama
No to ja juz nie wiem :szok: moze u nas inne robia te chusteczki dla Bydgoskich biedronek, bo za mokre nie sa,(uzywałamy ich od 3 lat) za to chusteczki huggisa mozna wydrzymnac.
 
ja polecam :

- wkładki laktacyjne by rossman- świetne za tą cenę (kupiłam 4 paki w promocji za 4,99) i uwaga! super cienkie, duże, pakowane każda para osobno w woreczku wkładki z tesco (w różowym pudełku). Kosztują ok 7 zł. Te z rossmana używam na codzień a z tesco noszę w torebce:)

-umyć dupcię białym jeleniem przy odparzeniu- u nas zniknęło po jednym takim myciu.

- emollium do kąpieli- 100 razy lepszy niż oilatum soft

-kosmetyki z serii perfecta mama

odradzam:
-vittum k+d- beznadziejne dozowanie, teraz mamy z innej firmy, też kapsułki i dużo łatwiej się wyciska

- pieluchy z rossmana- u nas przeciekały
 
Ja polecam:
- kosmetyki dla dzidziusia z serii Bubchen - REWELACYJNE
- pieluszki DADA
- chusteczki PENATEN

- Wózek Tako Warior sprawdza się rewelacyjnie, jest lekki, świetnie się go prowadzi po każdej nawierzchni

- leżaczek bujaczek z Fisher Price'a - Malwinka uwielbia w nim leżeć, ja mam ją zawsze w zasięgu ręki jak nie śpi, spaC też w nim lubi i napewno długo nam posłuży
 
ja również odradzam podkłady poporodowe bella mama
odradzam:
wkładki laktacyjne penaten
pieluchy bella happy z wycięciem na pępek
pieluchy huggies (niestety uraczono nas dwoma pakami dwójek po 90 sztuk, muszę je opylić...)
oliwkę Ziajki, mała dostała mega uczulenia
termometr na podczerwień microlife, za każdym razem pokazuje co innego...


polecam
pieluchy Pampers
wkładki laktacyjne lansinoh
alantan do pupy
chusteczki dzidziuś, szczególnie sensitive
do pępka spirytus 70% na zmianę z octeniseptem
 
ja odradzam krem ziajka z filtrem 30 beznadzieja.. zreszta połozna mowila zeby go na razie chemia nie faszerowac i dopiero po 1 mc wprowadzic ew taki krem na słonce a tak to zwykly no bambino :-)
 
reklama
a ja polecam woreczki na pokarm lansinoh- fajna sprawa, chociaż drogie to nieco... W ramach oszczędności polecam też przechowywanie pokarmu w pojemniku na mocz- sterylne i tanie:)
 
Do góry