reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

reklama
mrsmoon my mamy ten nowy champagnie, taki cały beżowy ze srebrnymi wstawkami, drugą opcją był własnie czarno-beżowy.
Jestem bardzo zadowolona, super sie prowadzi, w miare amortyzuje, wielka budka, pełne leżenie, lekki, bez pałąką (co okazało się o dziwo plusem), jest co chwalić, oprócz ceny ale cóż :sorry2: Hanka też za wózkami generalnie nie przepada, ale jeszcze w maclarenie wytrzyma najdłużej i nawet na siedząco uśnie, po chwili się dopiero orientuje że musze ją położyć ;-)
Silva na pewno będziesz zadowolona, jeśli jest utrzymany w dobrym stanie
 
Silva do większości łóżeczek takie barierki są w komplecie, np. drewex dołącza, a jak masz łóżeczko z ikei, to nie ryzykowałabym i kupiłabym osłonkę ikeową
 
Ja też mam ikeowe a głupia byłam i osłonki nie kupiłam:( siet! no nic, trzeba będzie "podskoczyć" do Janek:)

ps. miałam cichą nadzieję, że jest jakieś uniwersalne rozwiązanie...
 
to ja sie pochwale co ostatnio kupilam w bobasie ;)

Szczotka do butelek Lucky Baby - Bobas.pl


szczerze to mialam dosc tych moich byle jakich szczotek ktore po prostu sa beznadzejne a tutaj jest gumowa szczota... ale nie sadzilam ze jest obrotowa :szok::szok::szok:



stalam jak duren i czytalam instrukcje wkladasz do butelki i krecisz korbką i sie samo czysci i super dokładnie :-D:-D

i ma ichwycik ta biała kropka ze moze sie nie krecic :-D


takze polecam :) :sorry2:




no i u nas niezmiennie zabezpieczenia canpol - rzepy ida w ruch co miesiac :-D:-):-)
 
ironia - szczotka kosmiczna:)

a ja mam jeszcze pytanie o nocniki - możecie jakieś polecić, chciałabym zwykły plastikowy, z wyjmowanym wkładem, najchętniej zielony, żadnego grania i świecenia:) teściowa mi mówiła, że nocniki dla chłopców są bardziej podłużne niż te dla dziewuszek... prawda to?
 
reklama
Silva przyłączam się do pytania o nocnik, opisałaś to czego szukam plus dla mnie ważne, żeby był bardzo stabilny, a najlepiej z mega wielkimi pasami bezpieczeństwa, żeby Kubi mi nie zwiewał po 3 sekundach, bo przecież on jest za bardzo zajęty, żeby usiąść w miejscu na minutę :/

a u nas Kubi dostal dziś prezent urodzinowy (nikt go nie chce u siebie trzymać przez jeszcze 2 tygodnie), worek o który kiedyś pytałam, o taki: Fatty 3XL (ekoskóra)
i hmmm, ponieważ kulki są nie pozbijane jest ogrooomny i zabiera strasznie dużo miejsca, ale wygląda na bardzo porządnie wykonany, łobuz najpierw się bał, a potem już się rzucał na niego jak dziki i nawet sobie siedzieliśmy razem i oglądaliśmy książeczki, więc jeśli ktoś ma spory metraż to na chwilę obecną polecam :)
 
Do góry