reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy- wózki, zabawki, ubranka itp,.

reklama
Ostatnia edycja:
może być 35 zł :), bo przesyłki nie liczę na terenie Kielc, mogę podrzucić do domu.

Aha - to opakowanie mogę spokojnie tasmą przezroczystą przykleić.
Spróbuję zdjęcie zrobić i wstawię jak chcecie
 
Ostatnia edycja:
dodaję zdjecia pudełka od biedroneczki
 

Załączniki

  • P1000651.jpg
    P1000651.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 75
  • P1000650.jpg
    P1000650.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 66
  • P1000646.jpg
    P1000646.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 66
  • P1000652.jpg
    P1000652.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 72
  • P1000649.jpg
    P1000649.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 71
  • P1000648.jpg
    P1000648.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 78
  • P1000647.jpg
    P1000647.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 67
Witam, czytam Wasze opinie.... i podzielam tę, że Pan, który jest właścicielem hurtowni Ares i sklepu na Bodzentyńskiej nie jest zbyt uprzejmy, przy klientach krzyczy na personel, nikogo nie było przy ladzie więc poszłam się rozejrzeć bo wiedziałam gdzie chcę szukać zabawek to dostało mi się, że sama zwiedzam jego hurtownię:confused2:... ceny produktów są wysokie w porównaniu z innymi nawet sklepami.... ja osobiście kupuję w innym miejscu i jestem zadowolona z porady i jakości produktów.....

mam do Was pytanie co sądzicie do wózkach wielofunkcyjnych polskiej firmy Tako? z opinii w necie wygląda OK, lepiej niż X-lander, no i taniej....
 
Witam,
od dzisiaj co prawda tu jestem na forum i czytając różne tematy pomślałam, że można stworzyć jeden o właśnie takiej nazwie, żeby szybciej odnaleźć rzeczy do sprzedaży wymiany, zamiany itp.
Jeśłi Moderatorki uznają taki wątek za bezużyteczny to proszę skasować.
Ja mam np. kilka rzeczy takich ciążowych do odsprzedania, więc jeśłi któraś z dziewczyn byłaby zainteresowana to proszę o kontakt.
Mam też małe buciki do chrztu dla chłopca w rozmiarze 10 cm, firmy Christofer, nie używane ( bo przed wyjściem do kościoła założyłam synkowi ale on w kilka sekund je zrzucił i nie chciał ich więc był w samych skarpetkach:) )
... myślę, że każda z nas ma jakieś takie rzeczy dla siebie lub dzieci, które chciałaby zmienić lu odsprzedać .... żeby w szafie zrobić trochę miejsca :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam, czytam Wasze opinie.... i podzielam tę, że Pan, który jest właścicielem hurtowni Ares i sklepu na Bodzentyńskiej nie jest zbyt uprzejmy, przy klientach krzyczy na personel, nikogo nie było przy ladzie więc poszłam się rozejrzeć bo wiedziałam gdzie chcę szukać zabawek to dostało mi się, że sama zwiedzam jego hurtownię:confused2:... ceny produktów są wysokie w porównaniu z innymi nawet sklepami.... ja osobiście kupuję w innym miejscu i jestem zadowolona z porady i jakości produktów.....

mam do Was pytanie co sądzicie do wózkach wielofunkcyjnych polskiej firmy Tako? z opinii w necie wygląda OK, lepiej niż X-lander, no i taniej....
my mamy wózek Tako i jestem z niego zadowolona, za takie pieniądze bardzo fajny choć tez myślałam o xlanderze
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Mam na sprzedaz - oczywiscie po atrakcyjnej cenie - klkanascie (dokladnie to chyba 30) puszek mleka modyfikowanego Nutramigen 2. Moj synek mial przejsciowa nietolerancje laktozy i pediatra zmienila mu mleczko na Nutramigen. Objawy nietolerancji wycofaly sie szybciutko, a teraz synus ma juz 14 miesiecy i wrocilam do mleka "normalnego". Te wszystkie puszki kupilismy z mezem hurtem no i teraz nie wiem, co z tym zrobic. Data waznosci - az do polowy 2012, niektore puszki do 2013.
Prosze, dajcie znac...moze Wy potrzebujecie taniego mleka albo znacie kogos, kto chcialby je nabyc ode mnie.
Serdecznie pozdrawiam,\
bluedress;)
 
Do góry